Trapas na ZOH 2018! Krasobruslařce „vypadla“ z kostýmu bradavka!

20. února 2018 9:04
ZOH 2018 je prioritně o neskutečných výkonech skvělých sportovců. Občas se ale i tady stane nějaký ten trapásek, který dokáže pěkně rozhodit!

ČTI TAKÉ:  7 SCÉN, KTERÉ BY SE MĚLY Z PADESÁTI ODSTÍNŮ SVOBODY VYŠKRTNOUT!

Krasobruslařce se stal nepříjemný trapas.

Francouzská krasobruslařká dvojice na své vystoupení na Zimních olympijských hrách asi jen tak nezapomene. Gabrielle Papadakis a Guillaume Cizeronovi se stal na ledě nepříjemný trapas, který mohl ovlivnit celou jejich jízdu. Gabrielle z jejích zelených šatů vykoukla bradavka. 

Krasobruslařce se stal nepříjemný trapas.

V tu chvíli to viděl celý svět a Gabrielle se tak mohla modlit, aby zbytek jízdy dojela v klidu a moc ji to nerozhodilo a nezkazilo celý výkon. Incident samozřejmě vysílaly snad všechny televize světa, ale následně byl jako tomu u výkonů sportovců bývá puštěn i zpomaleně, aby ti, kdo se zrovna nekoukali, se taky mohli pokochat Gabrielliným ňadrem!

Krasobruslařce se stal nepříjemný trapas.

 „Bylo to hodně nepříjemné,“ odpověděla krasobruslařka na otázku, jak se v tu chvíli cítila. „Byla to snad moje nejhorší noční můra, která se mi na ZOH 2018 může stát! Byla jsem potom bohužel hrozně nervózní,“ svěřila se následně na tiskové konferenci. 

NOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK O FILMU PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY!

Stalo se to v několika vteřinách. Řekli jsme si, že nemáme na výběr a musíme pokračovat. Myslím, že musíme být hrdí na to, že jsme i přesto dokázali podat takový výkon!,“ dodal její partner. Krasobruslaři skončili na druhém místě a postoupili tak do volných jízd. Ve finále skončili na druhém místě a žádný trapas s kostýmem už naštěstí nenastal! 

ČTI TAKÉ:  TAHLE ÚCHYLKA MÁ NÁZEV! PROČ NĚKTERÉ LIDI PŘITAHUJÍ MASOVÍ VRAZI?

Krasobruslařce se stal nepříjemný trapas.

Krasobruslařce se stal nepříjemný trapas.

Krasobruslařce se stal nepříjemný trapas.

ČTI TAKÉ:  ZOH 2018: 10 ZAJÍMAVOSTÍ O ZLATÉ ESTER LEDECKÉ! PROČ NEMÁ VLASTNÍ FACEBOOK?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:04 středa 20. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 138
  LOL
 • 38
  FAIL
 • 22
  WTF
 • 19
  LOVE
 • 17
  OMG
 • 16
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART