Trailer k „Happy Death Day“: Na Hromnice o den více jako vražedný horor! To chceš!

16. června 2017 16:59
Film Na Hromnice o den více se oficiálně stal předlohou pro ostatní filmy. Seriál Za rozbřesku převzal koncept postavy prožívající tentýž den stále znovu a proměnil ho v detektivku. Film Na hraně zítřka jej přetvořil v (nemálo fantaskní) sci-fi akční film. A Happy Death Day se z něj chystá udělat pořádný krvák!

ČTI TAKÉ: HLEDÁ SE CHŮVA DO STRAŠIDELNÉHO DOMU VE SKOTSKU! CO DĚSIVÉHO SE V DOMĚ DĚJE?

Happy Death Day

V traileru k Happy Death Day je k vidění maskovaný zabiják a hrůzostrašná vražda. Taky třeba maskovaný zabiják a hrůzostrašná vražda. Nebo i maskovaný zabiják a-

VIDEO: trailer - Happy Death Day:

Přestože celý motiv „Hromnic s jinou zápletkou“ se dá pomalu považovat za ohraný, první pohled na tento počin až tak zle nevypadá. Hlavní postava – rozmazlená mladá žena – je zavražděna na oslavě vlastních narozenin... načež se ráno probudí, je naživu a prožívá ten samý den pořád dokola. A přestože není zrovna příjemné zjistit, že každý den zemřete na nespočet různých způsobů, nabízí se tak i vzácná příležitost: vyřešit případ vlastní vraždy a zastavit zabijáka. Jen kvůli tomu se musí nechat zabít. Hodněkrát.

via GIPHY

Přestože si snímek vypůjčuje některé tradiční hororové prvky, trailer poukazuje spíše na samotnou záhadu než na množství s ní spojených vražd. Ve výsledku se tak zdá, že by Happy Death Day mohl být vcelku neotřelým a zajímavým filmovým počinem, který snad bude přinejmenším tak záživný jako upoutávka na něj.

Režisérem je Christopher B. Landon mající na kontě překvapivě povedené Paranormal Activity: Prokletí a nepřekvapivě ponurý Skautův průvodce zombie apokalypsou. Scénář mimochodem pochází z pera Scotta Lobdella, komiksového autora známého především pro svoji spolupráci s Marvel a DC.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:59 sobota 14. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 18
  SUPER
 • 13
  OMG
 • 12
  WTF
 • 11
  LOVE
 • 10
  FAIL
 • 7
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART