Tragédie v letadle! Pes zemřel během letu v zavazadlovém prostoru!

15. března 2018 10:18
Roztomilý francouzský buldoček zemřel v letadle v zavazadlovém prostoru. Co na to majitel?

ČTI TAKÉ:  7 HOLEK A ŽEN PŘIZNALO: CHTĚLY BY DOMA PANA GREYE Z PADESÁTI ODSTÍNŮ?

Pes zemřel v letadle

Cestující, kteří letěli z Houstonu do New Yorku se společností United Airlines měli po příletu obrovský šok. Letuška totiž na začátku letu donutila jednu ženu, aby svého černého francouzského buldočka dala do zavazadlového prostoru. 

Pes v letadle zemřel

Letuška trvala na tom, že pes jménem Papacito musí být v zavazadlovém prostoru, protože taška, ve které byl, překážela v části uličky. „Poté, co ji letuška požádala, aby psa dala do prostoru, žena odmítla a říkala, že pes je přeci v tašce,“ komentovala celou situaci Maggie Gremminger, která v letadle rovněž byla. 

KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA ZVÍŘATA! ROZTOMILOST NADE VŠE!

Letuška ji poté přesvědčila, aby psa přesunula do prostoru nahoru,“ dodala. Maggie dodala, že si všichni mysleli, že je tam pes v bezpečí a má dostatečnou ventilaci. Ze začátku psa všichni ještě slyšeli, po třiceti minutách ale už nic slyšet nebylo. Na konci letu majitelka psa zjistila, že její pes bohužel zemřel a plakala vedle svou dvou malých dětí.

Pes v letadle zemřel

Letecká obsluha se k tomu nijak nevyjádřila, z čehož byla většina cestující velmi znechucená a traumatizovaná. „Nevím, jestli se dneska večer vyspím,“ přiznala Maggie. 

Když jsme přistáli, neslyšeli jsme žádný zvuk. Když se otevřel zavazadlový prostor, pes se nehýbal, přestože na něj jeho rodina volala. Žena se snažila oživit své desetiměsíční štěně a já jsem držela její dceru. Poté obě velmi plakaly. Moje srdce bylo zlomené, když mi došlo, co se stalo,“ napsala jiná pasažérka Lara June na Facebooku. 

Pes zemřel v letadle

Společnost se poté k celé události vyjádřila na svých internetových a sociálních stránkách. „Byla to tragická nehoda, která se nikdy neměla stát, protože domácí zvířata by nikdy neměla být umisťovaná do zavazadlového prostoru. 

Převzali jsme plnou zodpovědnost za tuto tragédii a vyjadřujeme naši nejhlubší soustrast rodině a jsme připraveni ji plně podpořit. Důkladně prozkoumáme, co se stalo, aby se to již nikdy nemohlo opakovat.“

Zvířata podle pravidel cestovat tak aby nepřekáželi ostatní cestujícím a leteckému personálu. Umístěna by měla být pod sedadly majitele.

ČTI TAKÉ: JAK VIDÍ SVĚT VÁŠ PES? GOOGLE MAPY JSOU NYNÍ TAKÉ Z JEHO POHLEDU!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:18 pátek 13. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 24
  OMG
 • 23
  WTF
 • 15
  FAIL
 • 15
  LOVE
 • 13
  LOL
 • 12
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART