Top 5 nejlepších psích filmů s chlupatými hrdiny!

11. května 2018 8:40
Hafani všech filmů, spojte se! Je jedno jestli jsou animovaní, cgi či skuteční z masa a kostí, ve všech případech jsou těmi nejvěrnějšími a nejhodnějšími parťáky, které si jakýkoli hrdina stříbrného plátna může přát. Ve kterých pěti filmech je psí stopa nejzásadnější?

ČTI TAKÉ: TOP 5 FILMŮ HVĚZDY HUNGER GAMES JENNIFER LAWRENCE!

Marley a já

CINEMA geek - TOP 5 filmů se psími hrdiny ti doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.

Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj CINEMA geek v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

A jaké pocity zanechali Avengers: Infinity War v tobě?

Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),

Top 5 nejlepších psích filmů s chlupatými hrdiny: 

5. místo - Bolt: Pes pro každý případ

Animovaný příběh superpsa, který shodou nepříznivých okolností spadne ze světa filmového přímo do světa reálného, kde už bohužel jeho nadlidské schopnosti nefungují tak, jak je zvyklý. Nicméně Bolt je pes vynalézavý, a i bez superhrdinských schopností si dokáže poradit.

via GIPHY

4. místo - Osm statečných

Film dle skutečných událostí o nerozlučném parťáctví Antarktického profíka Jerryho, hraného Paulem Walkerem a osmi tažných psů husky, které od sebe rozdělí mohutná sněžná bouře. Otázkou tedy až do konce filmu zůstává, jestli se dokáží opět všichni šťastně shledat, či jestli je spolkne ledová pustina.

3. místo - Lady a Tramp

Klasický příběh psí lásky o urozené fence a obyčejném potulném čoklovi, který je takovým dětským, chlupatým a šťastnějším příběhem o Romeovi a Julii. O lásce dvou bytostí, která to kvůli mnohým vnějším tlakům nemá nejsnažší, přesto ale nakonec zvítězí nad vším.

via GIPHY

2. místo - Marley a já

Labrador Marley je prvním zásadním přírůstkem do novomanželské rodiny Groganů, kteží si ho pořizují jakožto roztomilé štěně během svého stěhování na Floridu. Z roztomilého štěněte ale vyroste pořádný pesan, který levou zadní zvládne rozpoutat doma chaos. Film zachycuje celkové období třinácti let soužití této trojice.

via GIPHY

1. místo - Hačikó - příběh psa

Psí láska dovede být tou nejčistší a nejkrásnější. Tento snímek je americkým remakem japonského originálu, který byl natočen podle skutečné události, ze které se nejen po Japonsku stala legenda. Pes, který den co den čekal na svého pána, až se vrátí z práce, až najednou pán zemřel, a tak se už nikdy na nádraží nevrátil. Nicméně pes tam čekal, den co den, dalších 9 let svého života... Co dodat? 

via GIPHY

KVÍZ SIMPSONOVI! ZNÁŠ LEGENDÁRNÍ ŽLUTÉ POSTAVIČKY? OTESTUJ SE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:40 sobota 8. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 26
  LOVE
 • 11
  SUPER
 • 10
  LOL
 • 10
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 9
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART