TOP 5 filmových dobrodruhů! Sexy hrdinky i drsní týpci... Souhlas?

9. června 2017 9:08
Poklady dávno vymizelých národů, bájné artefakty a velkolepé ztracené chrámy a svatyně, to všechno jsou denní chléb filmových archeologů - dobrodruhů, kteří se nezaleknou ničeho. Jakých pět je dle mě nej?

ČTI TAKÉ: ED SHEERAN ZAZÁŘIL V CARPOOL KARAOKE! ZAZNĚL I SONG OD ONE DIRECTION!

Indiana Jones / Lara Croft

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. V sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

CINEMA geek - Top 10 filmů k sledování na Valentýna doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema Geek na TV ÓČKO.

Jaká superhrdinka je dle tebe nej? Mých Top 5 superhrdinek uvidíš tenhle víkend v CINEMA geeku na @ockotv !

Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),

5. místo - Dr. Abigail Chasová

Překrásná blondýnka, které to zatraceně pálí. Nebýt její odborné výpomoci, tak by byl Nicholas Cage v sérii Lovci pokladů značně ztracený a moc daleko by ve svých dobrodružstvích nedošel.

via GIPHY

4. místo - Flynn Carsen

Knihovník. Čekali byste, že člověk jako on bude akorát celé dny v archivu přerovnávat prastaré svazky. Pravdou ale je, že Flynn musí zvládat mnohem víc. Není knihovník jako knihovník, někteří totiž mají jakožto pracovní náplň cestování napříč světem a honbu za nejvzácnějšími relikviemi co lidstvo zná.

3. místo - Rick O ́Connell

Hlavní protagonista původní Mumie, voják z povolání, který se nezalekne žádného dobrodružství. Válka ho nesemlela, pobyt ve vězení ho nezlomil, a to by bylo, aby ho vyvedla z míry nějaká stovky let stará mrtvola omotaná v bandážích.

2. místo - Lara Croft

Angelina Jolie jakožto po zuby ozbrojená, gymnasticky zručná a obecně po všech směrech správně vybavená archeoložka je prostě nezapomenutelná. Ke statutu popkulturní ikony jí přispěly nejen filmy, ale i videohry a komiksy.

via GIPHY

1. místo - Indiana Jones

Muž, který se dostane z jakékoli šlamastyky bez ztráty klobouku. Přechytračil nacisty i komunisty a vždy si tvrdohlavě šel za svým cílem. Navíc je u něj věk pouhým číslem a nijak mu nebrání v podnikání dalších dobrodružství.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:08 sobota 7. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 18
  LOVE
 • 12
  WTF
 • 11
  FAIL
 • 9
  SUPER
 • 8
  LOL
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART