TOP 10 děsivých hororů a strašidelných filmů, které si dát letos na Halloweena!

12. října 2017 17:12
Rádi se bojíte? Tak tohle si užijete! Podívejte se na filmy, které jsme vybrali jako tipy pro hororovou noc roku!

ČTI TAKÉ: 10x ÓČKO NEWS: HRVY JDE PO KRKU JUSTINOVI BIEBEROVI! ARIANA GRANDE ZMĚNILA IMAGE...

Annabelle 2

1. It (2007)

Když ve městě Derry ve státě Maine začnou mizet děti, musí skupina mladých chlapců a děvčat čelit svým největším obavám v boji proti zlému klaunovi jménem Pennywise, jehož vražedná a násilnická historie se táhne napříč staletími.

TO (2017)

2. Get Out

Co na tom, že Rose je bílá jako stěna a Chris černý jako noc? Žijeme přece v jednadvacátém století, kdy je boj proti rasové nesnášenlivosti přece už dávno dobojovaný a na smíšené páry se skrz prsty nedíváme. Nebo je to jinak? Náznaků, že něco není v pořádku přibývá a to co následuje, překoná Chrisovi nejčernější noční můry...

3. Split

V Kevinovi se skrývá 23 různých osob. Každou chvílí se má objevit čtyřiadvacátá... Tu pochybnou čest se s ním seznámit dostanou tři studentky, které původně vezl domů na prázdniny otec jedné z nich. 

Stačila chvilka a místo něj seděl za volantem podivný chlapík, který je místo vysvětlení uspal chemikálií. Později se probudí zamčené ve sklepní místnosti, kam za nimi záhy dorazí i jejich věznitel...

4. The Belko Experiment

Skupina 83 vybraných Američanů pracujících v Kolumbii se zúčastní experimentu. Po zavření dveří se v reproduktoru ozve hlas neznámého člověka, jenž skupinu nazývá „pokusnými králíky“ a vyzve přítomné, aby udělali přesně to, co říká. Každý úkol má svoje morální dilema, které má co dělat se životy zavřených lidí v budově.

5. Berlin Syndrome

Mladá australská fotožurnalistka Clare přijíždí na pracovní dovolenou do Berlína. Tam poznává charismatického Andiho a zdá se, že ji kromě návštěv historických částí velkoměsta čekají i romantické chvilky. 

Andi ale není ani zdaleka láskyplným dobrákem, jak to na první pohled vypadalo. Clare se po noci plné vášně ocitá v pasti šíleného psychopata...

6. Raw

Justine pochází z vegetariánské rodiny. V šestnácti letech odchází na veterinární školu, kterou studuje její starší sestra. Při jedné z epizod šikany je donucena poprvé v životě pozřít syrové maso. Tato zkušenost ji od základů změní a probudí v křehké dívce spící monstrum.

7. Annabelle: Creation

Annabelle 2 : Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle“. Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Zanedlouho se stanou terčem aktivit Annabelle, posedlého výtvoru výrobce panenek.

Talitha Bateman / Annabelle 2

8. Killing Ground

Ian a Samantha se vydávají do národního parku a doufají, že tam najdou klid a stráví společně příjemné chvíle. Po příchodu do prázdného tábora na břehu jezera najdou opuštěné auto a rozložený stan. 

S příchodem noci v nich začne vzrůstat nepokoj. Objevení malého dítěte, které se zmateně toulá po lese nastartuje řetěz hrůzostrašných událostí...

9. Happy Death Day

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil? 

Přitom, když se vysokoškolačka Tree probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není...

Happy Death Day

10. Jigsaw

Zohavená těla se začnou objevovat na různých místech ve městě. V průběhu vyšetřování všechny důkazy jednoznačně ukazují na jednoho muže: Johna Kramera. 

Jak to jen může být možné? Muž zvaný Jigsaw je totiž více než 10 let po smrti. Pokračování známé hororové série SAW je tu znovu.... Těšte se, budete se bát.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:12 pátek 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 76
  OMG
 • 44
  SUPER
 • 25
  FAIL
 • 23
  LOVE
 • 19
  LOL
 • 19
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART