Tommy Dorfman z 13 Reasons Why zvolil k přiznání sexuální orientace módu!

22. června 2017 13:26
Leckdo si možná neuvědomuje, jakou moc má oblékání a móda – Tommy Dorfman je každopádně využil po svém.

ČTI TAKÉ: HARRY STYLES UŽ NENÍ S TESS WARD? VYUŽÍVALA HO TAHLE HOLKA JEN PRO SVOJÍ SLÁVU?

Tommy Dorfman

Hvězda „13 Reasons Why“ napsala pojednání pro Pride month, kde odhaluje, jak používá módu k vyjadřování se a jakou roli sehrála v tom, že se dokázal přiznat k homosexuální orientaci.

„Když jsem vyrůstal, vždycky jsem byl za takové to divné děcko. Nosil jsem hlavně dívčí oblečení, protože jsem ho preferoval,“ prozradil. „Byl jsem posedlý oblékáním se po vzoru Spice Girls, takže jsem nosil přiléhavé oblečení, zvonáče a boty na platformách a vždycky jsem měl nalakované nehty.“

via GIPHY

Tommy pokračuje: „Když jsem byl starší, začal jsem si uvědomovat, že nezapadám. Čím starší jsem byl, tím ošklivější na mě byli moji vrstevníci.

Začal jsem toho mít dost, a tak jsem odložil stranou všechny výstřednosti a zapracoval na tom, abych zapadl. Nosil jsem oblečení staršího bratra a všechno mi bylo o čtyři čísla větší. Připadalo mi to těžké, ale byla to součást přežití na druhém stupni.“

13 Reasons Why / 13 důvodů proč

„Časem to ve mně ale pořád bylo,“ uznává Tommy. Když začal používat Facebook, brzy si změnil informace na profilu a využil typické oblečení a zvyky spojené s gay stereotypy namísto slovního potvrzení. „Užíval jsem si slyšet o tom klepy, moji vrstevníci si o tom neustále šeptali,“ říká.

ÓČKO TEA

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:26 pátek 20. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 36
  SUPER
 • 32
  LOVE
 • 15
  LOL
 • 11
  OMG
 • 10
  WTF
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART