Tomáš Vintr On Tour! Videoseriál exkluzivně jen pro ÓČKO! Sleduj 1. díl!

22. června 2017 17:58
Český profesionální skateboardista, člen reprezentace ČR ve skateboardingu, organizátor GrandPrix Beroun, to je Tomáš Vintr! Jeden z našich nejlepších skateboardistů tě vezme prostřednictvím nového pořadu s sebou na skateboardové závody na všech možných kontinentech! Sleduj exkluzivní záběry jen a přímo pro ÓČKO! K vidění pouze u nás na webu ocko.tv!

ČTI TAKÉ: TO MUSÍTE VIDĚT: SKVĚLÝ SNOOP DOGG VYPRAVĚČEM PRO PLANETU ZEMI II!

Tomáš Vintr

První díl si můžeš dát teď hned a to přímo tady!

VIDEO: Tomáš Vintr On Tour - 1. díl:

GrandPrix Beroun 2017

Přečti si rozhovor s Tomášem a nenech si ujít letošní GrandPrix Beroun!

Kromě profesionálního skateboardisty s mezinárodními úspěchy jsi také organizátorem akce GrandPrix Beroun. Jak dlouho se taková akce připravuje a kolik lidí čítá organizační team?

Na GrandPrix Beroun se reálně začíná pracovat hned následující týden po skončení předchozího ročníku. Ale hlavní přípravy začínají zhruba 5 měsíců před akcí. A kolik na akci pracuje lidí? Řekl bych, že mezi 150 - 200.

Kolikátý ročník akce letos pořádáš a jak se vyvíjela?

GrandPrix Beroun začala jako malá akce při otevření našeho areálu. Během pár let se nám podařilo akci dotáhnout až do České televize a od roku 2015 jsme jedinou oficiální zastávkou série Světového poháru ve střední Evropě s návštěvností 6000 diváků a pozvanými závodníky z více než 20-ti zemí světa.

Jak se ti podařilo přilákat do malého města jako je Beroun světovou elitu?

Díky tomu, že již 10 let závodím ve většině z těch největších skateboardových akcí po celém světě si troufnu říci, že drtivá většina profesionálních jezdců jsou moji velmi blízcí přátelé. Samozřejmě zmíním i to, že Beroun má ideální polohu, neboť je vzdálen pouhých 20km od mezinárodního letiště v Praze, kam létají spoje z doslova celého světa.

Na co se nejvíce těšíš na letošní GrandPrix Beroun?

Asi na novinky, které připravujeme, progres ve skateboardingu a s tím přicházející posouvání hranic možného a nemožného a také na neuvěřitelnou atmosféru při finále závodu. Po závodě přichází na řadu ještě hiphop hudební festival, na kterém vystoupí 3 známí interpreti a kapely: Paulie Garand, DJ Wich a Troublegang.

Jaké jsou šance českých závodníků a komu dáváš největší naději?

Minulý rok se domácímu jezdci podařilo GrandPrix Beroun vyhrát. Tím jezdcem je Martin Pek a troufám si říci, že domácí jezdci mají obrovskou šanci na medailové pozice i v letošním roce. Mým osobním tipem je Rišo Tury ze Slovenska, neboť jeho skateboardové dovednosti jsou vskutku na světové extra úrovni.

Kde jsi se s celým teamem připravoval na závodní sezonu?

Od začátku roku jsme byli již na mnoha mezinárodních závodech a několika skateboardových cestách, kde jsme se mimojiné připravovali právě na GrandPrix Beroun 2017. Věřím, že jsme přípravy nepodcenili a dali jsme tomu všechno, co jsme mohli! :-)

www.grandprixberoun.cz

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:58 pátek 20. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 14
  FAIL
 • 12
  LOVE
 • 11
  LOL
 • 9
  SUPER
 • 9
  WTF
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART