Tohle už je přes čáru! Neuvěříte, jak Nicki Minaj znemožnila Cardi B!

7. prosince 2018 12:35
O nenávisti rapperek Cardi B a Nicki Minaj se možná jednou budou psát báje! Se vzájemnými naschvály ale už pomalu začíná jít do tuhého.
Nicki a Cardi B se poprali

Je to jenom tři měsíce zpátky, co média žila skandálem na newyorském týdnu módy. Rapperky Cardi B a Nicki Minaj se tehdy popraly přímo na červeném koberci. Cardi si posléze z celé věci celkem utahovala. To ještě nevěděla, co na ni Nicki mezitím pomalu kuje.

Před pár dny Cardi B na svém Instagramu oznámila konec vztahu s rapperem Offsetem, s nimž má pětiměsíční dceru Kulture. Krátce na to vyšlo najevo, že za tím stojí Offsetova nevěra. Konkrétně s modelkou Summer Bunni.

ČTĚTE TAKÉ: 5 SLAVNÝCH PÁRŮ, KTERÉ POJÍ SPOLEČNÉ TETOVÁNÍ! KDO MÁ VYTETOVANÉ DATUM SVATBY?

A teď se podržte! Internetoví šťouralové vzápětí vypátrali, že Summer účinkuje v hudebním videu Nicki Minaj, které bylo natočeno už v létě! Přitom Offset měl mít s modelkou poměr už v této době. Věděla to Nicki a udělala to schválně? Nebo to je jenom zvláštní náhoda?

Vzhledem k těžké rivalitě Cardi B a Nicki Minajse většina diskutujících na sociálních sítích přiklonila k první možnosti. A co myslíte vy? Hlasujte v anketě!

Udělala to Nicki Minaj schválně nebo celé to je pouze zvláštní shoda okolností?
Hlasuj 238
Měla to promyšlené. Nicki je toho schopná!
Hlasuj 212
Ne, určitě to je jen náhoda.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:35 sobota 6. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 70
  LOL
 • 36
  WTF
 • 27
  OMG
 • 25
  FAIL
 • 23
  SUPER
 • 22
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART