To je ráj! Disney otevřel speciální prodejnu! Zamiluješ se!

18. února 2018 21:10
Milovníci Disney pozor, Minnie a Mickey Mouse mají svojí prodejnu!

ČTI TAKÉ: Selena Gomez si dala pauzu od Instagramu: „Řeším osobní problémy“

Disney home

Připrav se na totální vyprázdnění svého bankovního konta, protože americký nadnárodní mediální a zábavní konglomerát Disney právě otevřel nový obchod s domácími potřebami. Disney Home se ale bohužel nachází v Disneylandu v Downtownu, ale věříme, že opravdoví milovníci Disney si najdou cestu i sem!

ZÁBAVNÝ KVÍZ! 20 fotek celebrit z dětství! Poznáš, kdo je kdo?

Najdeš zde všechno možné zboží - od talířů, polštářků, špachtlí, misek, hrníčků, utěrek a dalších nutností s motivem Disney postaviček, co zkrátka potřebuješ doma nutně mít. K dispozici jsou věci i pro domácí mazlíčky, včetně oblečení pro ně, misky, vodítka, či obojky.

Jestli je pro tebe cesta do Kalifornie nyní nereálná, existuje možnost, že by se časem objevil e-shop, kde by se tyhle nádhery daly objednat. Jakmile to bude možné, hned jdeme objednávat! 

ČTI TAKÉ: 7 lidí se svěřilo se svými příšernými zážitky z Valentýna!

Checking out the. New #disneyhome store that opened at #downtowndisney

Příspěvek sdílený DisneyNews55 (@disneynews55),

Quick first look at DISNEY HOME, the newest store in the Downtown Disney District!  In this store you can find tons of Disney merchandise for your home! Whether it’s mugs, pillows, cookware, or even pet supplies, this store has it all! They are even having a book signing later today only, author Marcy Smothers, who will be signing her book Eat Like Walt: The Wonderful World of Disney Food from 2pm-4pm. Would you guys like a full YouTube video on the new store? Comment below!  #Disneyland #disney #disneyworld #disneylandresort #disneyfan #ilovedisney #disneyaddict #disneyforlife #disneyforever #disneylife #disneyhome #downtowndisney #downtowndisneydistrict #abc7eyewitness

Příspěvek sdílený *T͙h͙e͙ D͙i͙s͙n͙e͙y͙ D͙u͙o͙* (@thedisneyduoo),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:10 pondělí 18. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 25
  LOVE
 • 14
  OMG
 • 13
  SUPER
 • 12
  WTF
 • 11
  LOL
 • 11
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART