Thirty Seconds To Mars ohlásili nové album singlem Walk On Water! Hit nebo shit? Hlasuj!

12. září 2017 16:52
Americké trio Thirty Seconds To Mars existuje již téměř dvacet let. Rocková kapela z Los Angeles se za tu dobu vyprofilovala mezi jednu z nejoblíbenějších amerických skupin, která se svou show plní ty největší arény a stadiony po celém světě...

ČTI TAKÉ: „VYDĚSIL VÁS HOROR TO? POKRAČOVÁNÍ BUDE MNOHEM TEMNĚJŠÍ!“, PROZRADIL REŽISÉR

30 STM

Kapela v čele s charismatickým Jaredem Leto, který je veřejnosti znám taktéž jako skvělý herec, doposud prodala více než 15 milionů alb a na svém kontě má čtyři úspěšná alba a nespočet prestižních ocenění. V současné době pracuje na páté desce, jejíž předzvěstí je singl Walk On Water.

Thirty Seconds To Mars - Walk On Water (Lyric Video):

„Walk on Water je song pro nás všechny. Je to píseň o svobodě, o vytrvalosti, o změně a boji za to, v co věříte,“ dodává frontman kapely Jared Leto, který je i výhradním autorem nové písně.

via GIPHY

Úderný song s téměř stadionovým refrénem je jakýmsi poselstvím v jednotu Ameriky, což kapela Thirty Seconds To Mars podpořila i v rámci speciálního projektu. 4. července tohoto roku byl natočen materiál pro dokument s názvem A Day In The Life Of America, na kterém se podílelo více než 90 filmových štábů.

Ty se rozjely do všech amerických států a zachytily tak americký život v jediném dnu. Dokumentu A Day In The Life Of America bychom se měli dočkat v příštím roce. Střípky z něj přináší zveřejněné lyric video k písni, které slibuje opravdu ojedinělou podívanou!

via GIPHY

Jak tě baví novinka 30 STM?
Hlasuj 165
HIT!
Hlasuj 100
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:52 středa 10. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 25
  LOVE
 • 10
  SUPER
 • 10
  WTF
 • 9
  LOL
 • 8
  OMG
 • 7
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART