Láska a tetování navždy! Které hvězdy si nechali vytetovat svoje partnery na tělo?

22. října 2017 19:15
Hvězdy tetování milují a některé z nich se rozhodli své životní lásky mít na svých tělech navždy.

ČTI TAKÉ: Klaun, co jí lidskou ruku? Koukni na jednu z vystřižených děsivých scén hororu „TO“!

Justin Bieber a Zayn Malik

Zayn Malik

Zayn Malik se v roce 2013 rozhodl, že nemůže žít bez tetování své lásky Perrie Edwards z kapely Little Mix. „Chtěl jí zobrazenou jako z komiksu,“ prozradil umělec John Garancheski, který zpěváka tetoval. Zayn se ale s Perrie rozešel, tetování mu zůstal i přesto, že teď je jeho vyvolenou modelka Gigi Hadid.

Justin Bieber

„Je to moje bývalá přítelkyně. Zkoušel jsem její obličej zakrýt, ale lidé o tom stále ví,“ komentoval Justin tetování ženy na zápěstí s andělskými křídly. O které své lásce ale mluví, to nikdo netuší.Amber Rose

Rapera Wiz Kalifu bude mít Amber Rose na své paži už na doživotí. Vzali se v roce 2013 a žádost o rozvod podali o rok později. Tetování se modelka snažila zakrýt někým jiným, moc se jí to ale nepodařilo. Snaha ale byla.

Billie Joe Armstrong

Frontman kapely Green Day má na svém pravém předloktí fotografický proužek své ženy, Adrienne Armstrong. Vzali se v roce 1994 a mají spolu dva syny, kteří se také věnují hudbě. Jaký otec takový syn.Carey Hart

Manžel zpěvačky Pink se tetování věnuje profesionálně, v Americe má dokonce několik salónů, takže je jasné, že i on vlastní několik tetování. Nechybí mu ani obrázek slavné zpěvačky, se kterou se rozešel a o pár měsíců později se opět dali dohromady.
David Beckham

David a jeho žena Victoria mají několik společných tetování, ale fotbalová legenda má na svém předloktí velmi odvážný obrázek své ženy. Pro tetování byla předlohou fotografie z roku 2004, kterou Victoria vyfotila pro časopis Pop.

ČTI TAKÉ: Oporou mu byla přítelkyně! Herec Dylan O´Brien z trháku Labyrint říká, jak se cítil po zranění!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:15 pondělí 19. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 61
  LOVE
 • 40
  LOL
 • 25
  SUPER
 • 25
  OMG
 • 23
  FAIL
 • 19
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART