Těšíš se na horor „TO“? 5 faktů o druhém pokračování chystaného filmu!

24. dubna 2018 9:23
Horor IT se v loňském roce potkal s obrovským úspěchem a na konci závěrečných titulků tvůrci prozradili, že se můžeme těšit i na druhé pokračování. Čtenáři spisovatele Stephena Kinga, který je autorem předlohy vědí, že ve filmu bylo ještě mnohé nevyřčené, a proto s nadšením očekávají pokračování.

ČTI TAKÉ: BABKA V AKCI: STARŠÍ ŽENA SEJMULA KUŠÍ LUPIČE, KTERÝ JÍ KRADL KONOPÍ!

Horor to bude mít pokračování

1. Druhá část je zaměřena na Losers Club jako dospělé. Na začátku románu jsou zpět v městečku a zjistí, že se do jejich města vrátil i zlověstný klaun. Druhá část se koná o třicet let později, odehrávat by se tedy měla v současnosti.

Wake up, losers. Derry is calling 嵐 #itchapter2 #itmovie

Příspěvek sdílený Andy Muschietti (@andy_muschietti),

2. Na druhý díl si budeme muset počkat minimálně dva roky. Natáčení začalo v březnu a film by se do kin měl dostat nejdřív v září roku 2019.

HUDEBNÍ KVÍZ: 30 PÍSNIČEK! POZNÁŠ PODLE UKÁZKY, KOMU PATŘÍ KTERÝ SONG?

3. V knize se klaun Pennywise v různých podobách, ale v knize je jeho postava mnohem komplikovanější. Sami tvůrci ale přiznávají, že dostat všechny podoby do filmu je velmi komplikované. Dodávají ale, že v druhé části hororu je možné všechno.

4. Producentka Barbara Muschietti ale poodhalila, kdo v druhé části zemře. „Budou to Mikeovi rodiče a tata událost všechny hodně ovlivní.

5. Jessica Chastain, která se objevila například ve filmu X Men, by si měla zahrát starší Beverly. V únoru 2018 to oznámila sama herečka a dodala, že společně s ní se objeví i Bill Hader či James McAvoy. Už teď se nemůžeme dočkat pokračování.

ČTI TAKÉ:  JAK VYPADÁ POD DĚSIVOU MASKOU KLAUNA? HVĚZDA HORORU IT JE SEXY KLUK!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:23 středa 22. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 78
  SUPER
 • 16
  LOVE
 • 12
  LOL
 • 8
  FAIL
 • 8
  OMG
 • 7
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART