TEREZA KERNDLOVÁ MÁ NOVÝ SONG A LETNÍ VIDEOKLIP! HIT NEBO SHIT? HLASUJ!

25. července 2017 9:59
Zpěvačka Tereza Kerndlová se v posledních letech věnovala spíš hostování v písních svých kolegů. Nezahálela ale a pečlivě pracovala na novém hudebním materiálu. Ochutnávku z něj vypouští právě teď v podobě písničky a klipu Přibliž mě blíž!

ČTI TAKÉ: CO ŘEKL CHESTER BENNINGTON Z LINKIN PARK VE SVÉM POSLEDNÍM ROZHOVORU?

Tereza Kerndlová

Přibliž mě blíž je skladba ve stylu tanečního popu, která pluje na vlně rádiových singlů. Videoklip k ní vznikal v Portugalsku, kde Tereza se svým týmem natáčela na nejžhavějších místech a v nejzajímavějších lokalitách. Vlastně se jedná o vůbec první Terezin videoklip realizovaný v zahraničí. Svěží, letně laděný videoklip rozkrývá i malý osobní příběh...

Tereza Kerndlová

„Vypráví o vztahu dvou lidí, kteří ztratili cíl a směr své budoucnosti. Jak však všichni víme, každá krize s sebou přináší vystřízlivění a v těsném závěsu za ním stesk a rozum. Když jde ale o skutečné pouto mezi dvěma partnery, přeci jen může mít vztah dobré vyhlídky,“ osvětluje Tereza děj klipu.

Tereza Kerndlová

Nové album, již páté v pořadí, plánuje zpěvačka na jaro příštího roku. Pracovala na něm spolu s prověřeným autorem a producentem Chrisem Nealem (mj. Schody z nebe, Přísahám,Tepe srdce mý).

I když to tak nevypadá, Tereza Kerndlová se pohybuje v českém showbusinessu už 17 let. Po rozpadu tehdy velmi populární dívčí skupiny Black Milk nastoupila na úspěšnou sólovou dráhu. Své místo na české scéně zpečetila mnoha oceněními, např. 3 cenami hudební stanice Óčko v hlavních kategoriích a Českým slavíkem v kategorii MTV Videoklip roku za Tepe srdce mý.

Jejím nejvíce streamovaným videem na kanále YouTube je videoklip Schody z nebe s 25 000 000 views a je tak zařazen mezi nejsledovanější české videoklipy posledních let, a to v době jeho nahrání nebyl YouTube zdaleka tak navštěvovaný jako dnes. Poslední album (Schody z nebe) vydala Tereza Kerndlová před šesti lety. Od té doby se podílela na mnoha projektech, např. Richard Müller, Mafia Corner nebo El Nino.

Tereza Kerndlová - Přibliž Mě Blíž (Official Video):

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:59 středa 22. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 35
  SUPER
 • 22
  FAIL
 • 18
  LOVE
 • 12
  LOL
 • 11
  WTF
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART