Mega nechutnost! Tenhle kluk si nikdy v životě nečistil zuby! To nechceš!

25. července 2017 14:03
Jay vypadá jako normální milý a sympatický kluk (21). Ale jen do té doby, dokud má zavřenou pusu! Když promluví, tak své okolí spíš děsí!

ČTI TAKÉ: PŘEDSTAVITELKA CERSEI LANNISTER ZE SERIÁLU HRA O TRŮNY PRODÁVÁ SVŮJ KRÁSNÝ DŮM!

Jay si nikdy v životě nečistil zuby

Jay nebyl nikdy v životě u zubaře, ani si nikdy v životě nevyčistil zuby. Maximální humus! Nejen, že zbytky jeho zubů jsou v katastrofálním stavu, ale pokud nestojíte od Jaye alespoň dva metry daleko, možná byste padli do mdlob díky šílenému zápachu, který jde z jeho pusy.

Jay si nikdy v životě nečistil zuby

Jak je možné, že vůbec v dnešní době někdo takhle dopadl? „Nikdo mě nikdy v životě nenaučil si čistit zuby. Rodiče na to kašlali a znáte to, co se v dětství naučíte... Navíc jsem vždycky miloval cukr, sladkosti a limonády.

Jay si nikdy v životě nečistil zuby

Jay přiznal, že díky svým zkaženým zubům dělá podřadnou práci. Rád by se stal fyzioterapeutem, ale kdo by k němu chodil? „Nemůžu nikomu říkat, jak se o sebe správně starat, když to sám nedokážu.“

Jay se díky svému chrupu objevil v anglickém seriálu Embarrassing Bodies. Zubař James Russell udělal Jayovi nejdříve rentgen a zjistil, že nejméně 11 zubů (nebo spíše jejich pozůstatků) bude muset okamžitě vytrhnout.

Jay si nikdy v životě nečistil zuby

Na místo děr přišly zubní implantáty. Poté, co byl celý proces hotový (což zabralo celkem 5 měsíců postupné práce), získal Jay úžasný nový úsměv!

Nechal se ostříhat a je z něj úplně nový člověk! Doufáme, že se poučil a už neuběhne ani den bez toho, aby použil alespoň zubní kartáček a pastu!

Jay si nikdy v životě nečistil zuby

Jay si nikdy v životě nečistil zuby

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:03 středa 22. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 94
  WTF
 • 79
  OMG
 • 32
  FAIL
 • 29
  LOL
 • 19
  SUPER
 • 17
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART