Taylor Swift na koncertě ohromila fanoušky proslovem o sexuálním útoku!

15. srpna 2018 17:48
Taylor Swift (28) dojala sebe i své fanoušky během koncertu na Floridě! Ve svém emotivním proslovu připomněla, že je to jeden rok, co vyhrála soud v kauze sexuálního obtěžování.

Taylor Swift musela zadržovat slzy při svém proslovu o loňské kauze

Zpěvačka Taylor Swift (28) měla v úterý 14. 8. 2018 koncert v Tampě na Floridě. Právě v tento den přesně před rokem vyhrála soudní spor, který se zabýval sexuálním obtěžováním její osoby ze strany rozhlasového moderátora Davida Muellera. Tato kauza byla v médiích známá jako „dolarový soud“.

Ve hře totiž byla pouze symbolická částka jeden dolar. Mnohem více šlo o čest a hrdost. Spor vznikl ve chvíli, kdy Taylor prohlásila, že ji moderátor osahával, sahal pod sukni a na zadek. Ten to odmítnul a zpěvačku zažaloval za falešné obvinění.

HUDEBNÍ KVÍZ! POZNÁŠ VŠECHNY PÍSNIČKY PODLE UKÁZKY? OTESTUJ SE!

Taylor se ale nenechala! Zareagovala protižalobou a dolarový soud začal. Ten nakonec zpěvačka vyhrála a svým zdravě sebevědomým vystoupením během líčení se zapsala do dějin. Média o ní začala psát jako o velké inspiraci pro ženy a dívky, které sexuální obtěžování poznaly na vlastní kůži a bojí se o něm promluvit.

Až po roce od celé kauzy v sobě Taylor našla sílu přiznat, že to pro ni vůbec nebylo tak snadné, jak to vypadalo. Na floridském koncertu fanoušky ohromila svým emotivním doznáním, při kterém stěží zadržovala slzy!

Taylor Swift měla emotivní projev na floridském koncertě

„Přesně před rokem jsem nehrála na koncertě v Tampě, ale stála v soudní síni v Coloradu,“ začala svou řeč zpěvačka. „Tenhle den pro mě znamenal hodně. Byl to totiž den, kdy mi porota konečně uvěřila. Kdy řekli, že mi věří.“

„Myslím na všechny lidi, kterým nebylo věřeno, není věřeno nebo se bojí promluvit, protože jim nikdo neuvěří. Chci jim projevit svou lítost. Vím, jaké to je, když říkáte pravdu a lidé vám nechtějí věřit. Je to hrozný pocit,“ zakončila svou řeč zpěvačka.

STYL PODLE HVĚZD! OBLEČ SE STEJNĚ JAKO TAYLOR SWIFT ZA NIŽŠÍ CENU!

Fanoušky svými slovy opravdu ohromila. Taylor ale věděla, co dělá! Nechce, aby na kauzu bylo zapomenuto. Stále má totiž potenciál inspirovat a dodávat sílu těm, kteří řeší podobný problém.

Fotogalerie Taylor Swift

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:48 čtvrtek 13. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 50
  LOVE
 • 26
  LOL
 • 20
  SUPER
 • 18
  WTF
 • 18
  FAIL
 • 17
  OMG
Foto

C36l41a38i43r32e L96a36g63e27n60s85f67i31e10l97d

To je dobře, že se pravdu se podařilo Taylor prokázat. R^ Je třeba tyhlety obtěžovatelský dobyt.y pořádně stírat aby věděli, že si nemůžou dovolit všechno. Přesně na tohle složité prokazování spoléhají.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART