Tajuplné děsivé video z irské školy! Je to pravda nebo fikce? Existují duchové?

17. října 2017 10:14
Děsivé video, které koluje po internetu ukazuje, že duchové možná existují!

ČTI TAKÉ: Justin Bieber chilluje v Mexiku! Odhalil břišňáky a užíval si s přáteli!

Tajemný duch ve staré škole?

Každá stará budova má svá tajemství a školní prostory toto tajemno ještě dokreslují. Legendy o strašidlech podkreslují ještě více období okolo Halloweena. Jsou to sice dost často nepravdivé příběhy, ale strašidelné video ze školy v Irsku vypadá docela věrohodně. Krátké video bylo zachyceno bezpečností kamerou bylo sdíleno na Youtube.

Je na něm zachyceno, jak někdo otvírá dveře, lomcuje se skříňkami, vyhodí ze skříňky sešity a označení o mokré podlaze je za pár sekund záhadně zničeno. Video bylo natočeno na začátku října ve 3 ráno v noci, kdy nikdo ve škole nebyl. I podle ředitele školy Aarona Wolfa je video skutečné a nejedená se o Halloweenský žert.

„Jestli je to legrace, tak nevíme, jak byla vytvořena. Existují i senzory pohybu, které ale žádný pohyb nezaznamenali,“ říká. Není to ale poprvé, co se ve 200 let staré škole něco takového stalo. „Náš školník pracuje ve škole už třicet let a vzpomíná si na různé nadpřirozené věci, co se zde stali,“ doplňuje Wolfe. Upřímně řečeno, teď se nám do školy vůbec nechce.

ČTI TAKÉ: Youtube trendy: Parodie na Prostřeno v podání KOVYHO s extrémní dávkou šmejdění i číským dortem!

Ghost caught on camera?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:14 středa 14. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 88
  OMG
 • 38
  WTF
 • 35
  FAIL
 • 28
  LOL
 • 23
  SUPER
 • 18
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART