Tajná svatba! Ewa Farna si vzala svého přítele, kytaristu Martina Chobota!

22. září 2017 11:09
Skvělá zpěvačka a muzikantka Ewa Farna je už několik dní vdaná! Martina si vzala po devíti letech přátelství a čtyřech letech vztahu! Gratulujeme!

ČTI TAKÉ: ZAMILOVANÁ TAYLOR SWIFT! S PŘÍTELEM JOEM SE SNAŽÍ DRŽET SVŮJ VZTAH V TAJNOSTI!

Ewa Farna a Martin Chobot

Nechápeme, jak se to Ewě a Martinovi podařilo, ale svatba proběhla v naprosté tajnosti! Ewa, která byla opravdu krásnou nevěstou se pochlubila skvělou svatební fotkou na svém Instagramu. Napsala k ní milý vzkaz:

„Drazí fanoušci, ani nevíte, jak jsem šťastná, že vás o tom mohu informovat já sama. Svými slovy. Když se hodně chce, tak i ve světě showbyznysu to jde, nebo máme prostě štěstí na lidi kolem, kterým důvěřujeme a oni tu důvěru nezklamali...“ napsala Ewa.

„Před pár dny jsme se s mým Martinem vzali a prožili nejkrásnější den našeho života. Po čtyřech letech vztahu a devítiletém přátelství v kapele. Co víc dodat? Milujte se!  #nenitojenpapir#manzelstvijecool“

Gratulujeme Ewě a Martinovi! Hodně lásky a štěstí! 

Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie sie ciesze, ze moge Was o tym poinformowac "osobiscie", wlasnymi slowami. Bo jak sie bardzo chce, to mozna, nawet w swiecie showbussinesu, albo mamy szczescie do ludzi wokol siebie, ktorzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... Pare dni temu wzielismy z moim Martinem slub i przezylismy najpiekniejszy dzien naszego zycia. Po 4latach zwiazku, po 9 latach wspolnej przyjazni w zespole.  I tyle. Kochajcie sie! Co tu wiecej mowic, kto bedzie, to wiecej pogadamy na Zlocie 30stego.  #tonietylkopapier #malzenstwojestcool /////// Drazi fanousci, ani nevite jak jsem stastna, ze Vas o tom mohu informovat sama, svymi slovy. Kdyz se hodne chce, tak i ve svete showbussinesu to jde, nebo mame proste stesti na lidi kolem, kterym duverujeme a oni tu duveru nezklamali... Pred par dny jsme se s mym Martinem vzali a prozili nejkrasnejsi den naseho zivota. Po 4 letech vztahu a 9ti letem pratelstvi v kapele. Co vic dodat. Milujte se. #nenitojenpapir #manzelstvijecool

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:09 sobota 20. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 129
  LOVE
 • 43
  SUPER
 • 22
  WTF
 • 21
  FAIL
 • 21
  OMG
 • 19
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART