Tajná svatba Eda Sheerana a jeho lásky ze střední! Známe podrobnosti!

28. srpna 2018 9:45
Ed Sheeran (27) se tajně oženil se svou snoubenou Cherry Seaborn. Sám zpěvák to nenápadně přiznal v jednom televizním rozhovoru.

Ed Sheeran se svou Cherry zvolili minimalistické snubní prsteny

Hvězdná svatba? Ed Sheeran (27) se zřejmě tajně oženil se svou dlouholetou přítelkyní Cherry Seaborn, do které se zamiloval už na střední škole. Zpěvák během rozhovoru ukázal prsten a na otázku ohledně svatebních detailů jen pokrčil rameny. Vypadá to, že svatba už proběhla a Ed neměl potřebu datum a místo vykřičet do světa. 

Ed a jeho milovaná Cherry

Redaktor na zpěvákovu rozpačitou odpověď řekl jen „Aha v pořádku.“ Ed se jen šťastně usmál a přikývl. „Gratuluji, příteli. Jak je možné, že jste to utajili?“ dodal redaktor. „Já nikdy nedělám nic veřejně,“ odpověděl Ed. Všichni teď pátrají po oficiálním vyjádření britského zpěváka, který ale zatím neplánuje žádné dávat.

KVÍZ POPOVÍ ZPĚVÁCI! VYZNÁTE SE V JUSTINOVI, SHAWNOVI ČI BRUNOVI? OTESTUJ SE!

Ed se s Cherry zná už od střední školy, chodit spolu začali v roce 2015. Po studiu se přestěhovala do Ameriky, ale za Edem se později vrátila, protože nechtěla studiu obětovat svůj vztah. Zasnoubili se v lednu a oba se na společný manželský život velmi těšili. Vypadá to, že se do něj vrhli, aniž by to potřebovali oznámit celému světu.

ČTĚTE TAKÉ:  ED SHEERAN SI BERE SVOU LÁSKU ZE STŘEDNÍ! CO VŠECHNO VÍME O CHERRY SEABORN?

Ed ukázal prstýnek

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:45 středa 26. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 64
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 17
  WTF
 • 16
  FAIL
 • 15
  OMG
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART