Svěží letní komedie s Adamem Mišíkem se blíží! Tento týden mají premču Bajkeři!

17. října 2017 7:50
Adam Mišík, Hana Vagnerová, Jan Komínek, Vojtěch Machuta, Celeste Buckingham a další mladí herci v létě šlápli do pedálů a natočili letní komedii ve stylu Snowboarďáků nebo Rafťáků. Už ve čtvrtek má premiéru film Bajkeři!

ČTI TAKÉ: SOUTĚŽ O VSTUPY NA EXKLUZIVNÍ KONCERT SLZY NA ÓČKU! BUĎ U TOHO A UŽIJ SI JEDINEČNÝ ZÁŽITEK!

Bajkeři

„Bajkeři jsou hlavně o mladé generaci, které je nějakých sedmnáct let a o tom, že by tihle mladí měli občas vytáhnout hlavy ze svých temných pokojů, sociálních sítí, videoher, podívat se na čerstvý vzduch a skutečně něco zažít. Samozřejmě i na sociálních sítích zažívají city, možná i lásky, ale já si pořád myslím, že to není úplně ono, a kontakt ve skutečné realitě je mnohem výraznější. A ti moji kluci, hlavní hrdinové, začnou žít,“ říká režisér Martin Kopp.

Natáčení trvalo 22 dní a probíhalo na 26 místech. Celkem bylo 182 komparzních, epizodních a malých rolí. Plus devítka hlavních rolí. Snědlo se 2970 krajíců chleba počítaje snídaně, svačiny i chleby k polévce.

Fotogalerie

Vypilo se 1485 litrů vody, 594 litrů kávy, 348 litrů čaje, 860 litrů sladkých nápojů, 2 deci vína ve scéně s majitelkou kempu, 8 litrů piva ve scéně se zahradní oslavou, 4 litry piva ve scéně v hospodě, 0,4 litru rumu v čaji při natáčení scény, ve které se herečky koupají v zatopeném lomu a 0,7 litru koňaku vypitého v produkci.

Zahrálo si celkem 29 kol. Každý herec najezdil v rámci natáčení kolem 90ti kilometrů, což je paradoxně méně, než slibují, že ujedou ve filmu. Výjimkou je Pavel Nečas, který mezi některými lokacemi rád přejížděl na kole, a najezdil tak mnohem více kilometrů než ostatní.

Bajkeři

Celkem bylo vyrobeno 75 kostýmů. Každý z hlavní devítky herců měl 5 kostýmů a dalších 20 kostýmů bylo pro ostatní role. Plus 10 kostýmů pro módní show Vojty Machuty.

Kaskadéři zastoupili herce při skoku ze skály do zatopeného lomu, asistovali při pádu Honzy Komínka ze stromu. Honza Komínek padal sám.

Dále měla produkce 2 profesionální jezdce, kteří v některých scénách zastupovali Pavla Nečase a Hanu Vagnerovou.

Dubl Hanky byla profesionální jezdkyně Kateřina Tothová, která za ní zastoupila při těžkých scénách, kterou byla i jízda v bikeparku.

Bajkeři

Honza Komínek ve filmu skvěle markýruje hraní na kytaru, ale za hudebním sólem stojí hudební skladatel filmu Jan P. Muchow.

Za celé natáčení došlo celkem k 5ti pádům z kola, které se obešly kromě odřenin a jednoho vymknutého kotníku, bez většího zranění.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:50 středa 14. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 20
  SUPER
 • 14
  OMG
 • 13
  WTF
 • 13
  FAIL
 • 12
  LOL
 • 12
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART