Svět nemůže zapomenout na Chestera! Kapela zrušila americké turné! Co bude dál?

24. července 2017 12:36
Další osud kapely Linkin Park je stále v otázkách..

ČTI TAKÉ: Jaké bylo poslední přání mámy Louise Tomlinsona? Šlo o Zayna z 1D!

Jak to bude dál s kapelou Linkin Park?

Ze smrti Chestera Benningtona se nemůže vzpamatovat nejen celý hudební svět, ale i členové kapely Linkin Park. V sobotu navštívili místo, kde si Chester ve čtvrtek vzal život. Místo je vybaveno jeho fotkou a tisíci papírů s hastagem #RIPCHESTER a samozřejmě květinami a svíčkami.

V pátek odpoledne potvrdil starosta Los Angeles další podrobnosti o zpěvákově smrti. Zpěvák zemřel ve věku 41 let ve svém domě na předměstí Los Angeles. V místnosti se našla také láhev alkoholu, která ale nebyla v blízkosti jeho těla. Bennington bojoval dlouhá léta s depresemi a návykovými látkami.

Spekuluje se i o tom, že jedna z příčin bylo zneužívání, kterým si v dětství prošel. Velmi ho také zasáhla smrt jeho blízkého kamaráda Chrise Cornella, zpěváka kapely Soundgarden, které se rovněž oběsil, stejně jako Chester. Ten si život vzal v den Cornellových narozenin.

Den po zpěvákově smrti potvrdila společnost Live Nation, že všechny koncerty během severoamerického turné kapela ruší. Na turné měli společně s Linkin Park vyrazit i Blink 182.

So good to see you Belgium  - thank you for having us @rockwerchterfestival.  @bluegorillapictures

Příspěvek sdílený LINKIN PARK (@linkinpark),

„Jsme toto zprávou velice rozrušeni.Nedovedeme si představit Linkin Park bez jeho úžasného hlasu a talentu. Je to prostě nemožné. Posíláme upřímnou soustrast rodině, kolegům, přátelům a fanouškům,“ svěřila se kapela na svých sociálních sítí. Ani my si nedokážeme Linkin Park představit s někým jiným než je Chester!

Talking To Myself (Official Video) - Linkin Park

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:36 úterý 21. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 118
  FAIL
 • 40
  LOVE
 • 20
  WTF
 • 19
  SUPER
 • 12
  OMG
 • 10
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART