SVATBA! Leoš Mareš se tajně oženil! Vzal si krásnou Moniku Koblížkovou

21. února 2018 11:46
Konečně je to tady!

Krásný pár: Monika Koblížková a Leoš Mareš

Podle informací iDnes.cz se moderátor Leoš Mareš v úterý tajně oženil se snoubenkou Monikou Koblížkovou! 

Svatba proběhla na zámku Litomyšl a oddával je známý farář Zbigniew Czendlik. Obřad potvrdil místní starosta. Leoš požádal Moniku o ruku loni v říjnu na hotelové terase v Mariánských lázních.

Leoš Mareš se loni v květnu rozvedl se svou ženou Monikou. S tou se vzali už v roce 2008 a mají spolu syny Jakuba a Matěje. Dvojice spolu však nežila už od roku 2010. 

Gratulujeme novomanželům a přejeme hodně lásky a štěstí! 

Leoš s Monikou žijí život snů.

Leoš si v Las Vegas užívá se svou snoubenkou Monikou Koblížkovou. Řeknou si ano u svatebního okénka?

V týdnu jsem pozval @monikakoblizkova na víkendový výlet s tím, že nebude vědět kam jedeme. #Překvapení Včera jsem vstal brzo ráno a odjel do Dvora Králové za jejím tatínkem. Byl trošku překvapený. Předal jsem kytici jeho manželce a říkám mu "Přijel jsem Vás požádat o ruku Vaší dcery, protože jí miluju a chci si jí vzít" Odpověděl "A ona říká co ? " - No ona to ještě neví :-))) - Aha, no jo vlastně.. - Dojeli jsme do Mariánek na hotel. Dali jsme si večeři a po jídle jsem vzal deky, pozval Avíka na terasu a v tu samou vteřinu začal ohňostroj jen pro ní. Na naší písničku od Coldplay. Když přišla TA chvíle, vyndal jsem krabičku. Monika mně pak řekla, že jí to vůbec nedošlo. Viděla krabičku, ale myslela si, že to je nějaký dárek. No a pak už jsem klečel.. #AŘeklaAno Lights will guide you home And ignite your bones And I will try to fix you #JoANeníTěhotná

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

VIDEO: Leošova žádost o ruku: 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:46 čtvrtek 21. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 54
  LOVE
 • 20
  WTF
 • 19
  LOL
 • 18
  SUPER
 • 18
  OMG
 • 16
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART