Staň se hvězdou! Zúčastni se hudební soutěže Tank factor a předveď se tisícům fanoušků!

26. září 2017 17:23
Jak na to? Musíš vytvořit vlastní remix titulní skladby ze hry World of Tanks! Předveď a dokaž svůj talent a zahraj si s Akira Yamaokou!

ČTI TAKÉ: KONEC SNAPCHATU? V IOS TEĎ MŮŽEŠ NAHRÁVAT OBRAZOVKU BEZ POČÍTAČE A BEZ JAILBREAKU!

Tank Factor

Hudba je nedílnou součástí gamingu už odjakživa a je jasné, že i ve World of Tanks komunitě je celý zástup nadaných muzikantů. 

Pro muzikanty i amatérské hudebníky je tu jedinečná příležitost, jak dostat svoji skladbu až do hry. Rozjíždí se proto Tank Factor, soutěž, ve které můžeš remixovat a dát novou podobu hlavní a titulní skladbě World of Tanks!

Je úplně jedno, jestli seš DJ, máš rockovou kapelu, folkovou partičku, nebo jsi klasický hudebník s houslemi. Chce to jen chuť a nadšení. 

Stačí, když nám pošleš svůj výtvor a můžeš to rozjet se slavným hudebníkem Akira Yamaokou. A pozor, speciálním místem, kde se předvedeš nebude nic menšího, než velké pódium a tisíce fanoušků pod ním na velké Wargaming akci WG Fest v Moskvě, která se uskuteční v prosinci 2017!

Přihlášky do Tank Factoru můžeš podávat už teď a to až do 18. října.

via GIPHY

Co všechno musím udělat? Musíš vytvořit vlastní remix titulní skladby z World of Tanks!

Vše, co k tomu potřebuješ, najdeš na webu Tankfactor.com. Tady taky nabereš všechny potřebné zdroje a informace k tomu, abys skladbu mohl/a vytvořit a nahrát. Na stránkách se také dozvíš vše o cenách, soutěži a porotcích. Jdi do toho!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:23 středa 24. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 11
  LOVE
 • 10
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF
 • 8
  FAIL
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART