Spouštíme první stanici zaměřenou na hip-hop a RnB v Česku! Sledujte Óčko Black!

4. února 2019 12:25
Stanice O spustila první český hudební kanál zaměřený na žánr „black music“ s názvem Óčko Black. Programová skladba bude tvořena s důrazem na nejnovější hity a rozmanitost hiphopové, rapové a RnB scény. Prvním krokem bude playlistová televize, poté budou následovat vlastní pořady typu Óčko Chart.
Óčko Black

„Nová stanice vzniká jako reakce na aktuální trend, který ukazuje black music jako jednoho z hlavních hybatelů, který ovlivňuje celou hudební tvorbu jak ve světě, tak na české a slovenské scéně,“  představuje myšlenku nového hudebního kanálu jeho dramaturg Petr Klasna.

„Skladby z žánrů jako je hip-hop nebo RnB se umísťují na předních příčkách hitparád a oslovují posluchače i na sociálních sítích a streamovacích službách. Divákům tak nabídneme spoustu oblíbené a často žádané žánrové muziky z posledních let, na kterou nezbylo na klasickém Óčku kvůli jeho zaměření tolik prostoru,“ dodává.

Stanice bude ze začátku tvořena playlistovými pořady, diváci se mohou těšit například na: Workin’ - vybrané aktuální hity i osvědčené klasiky, Jumpin’ – víkendový party playlist, Roots - klasickou black music, soul, reggae a funk nebo na RnB Jammin’.

Óčko Black bude stejně jako Óčko Expres dostupná pouze v placeném vysílání. Do své základní nabídky ji v těchto dnech zařazuje společnost UPC, další operátoři budou následovat. Společnosti T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom zařadí do své nabídky hudební TV stanice v HD kvalitě do února 2019. Nový kanál Óčko Black bude do nabídky operátorů zařazen následně v jarních měsících.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:25 úterý 4. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • 131
  FAIL
 • 126
  SUPER
 • 37
  WTF
 • 31
  LOL
 • 31
  LOVE
 • 27
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART