Jaké jsou trendy ve spodním prádle? Sleduj a vyhraj luxusní dárky!

Člověk by řekl, že na spodním prádle už se toho nedá tolik vymyslet. Ale to by byl omyl. Stejně jako ve „velké módě“, tak i v tom, co nosíme pod oblečením, se každoročně objevují nové styly a trendy, o kterých si dneska něco řekneme.
Člověk by řekl, že na spodním prádle už se toho nedá tolik vymyslet. Ale to by byl omyl. Stejně jako ve „velké módě“, tak i v tom, co nosíme pod oblečením, se každoročně objevují nové styly a trendy, o kterých si dneska něco řekneme.

ČTI TAKÉ: ANI BEYONCE MU NEODPOVÍDALA! CO VŠECHNO PODSTOUPIL ED SHEERAN, ABY SE DOSTAL KE ZPĚVAČCE?

Do krajek

Je vlastně docela překvapivé, kolik mladých dívek neustále sahá po stejných „modelech“ podprsenek nebo kalhotek, a přitom se neustále objevují kousky, které mohou dokonale podtrhnout to, co je na jejich postavách krásné, a naopak schovat, co není tak úplně dokonalé.

Le Chaton

Posledním trendem v modelech spodního prádla je zcela bez diskuze atypické zdobení. A nemusí jít nutně jen o nějaké korálky nebo mašličky, které jsou mimochodem velmi smyslné a především na muže působí velmi erotickým dojmem, ale i takové věci, jako je širší zapínací pás. Pokud je zdobený pěknou krajkou, můžete si totiž klidně vzít nějaké triko s odhalenými zády a pás podprsenky udělá své.

Le Chaton

Velkým hitem je rovněž kombinovaná podprsenka, jejíž základ je hladký, ale je překrytý jemnou krajkou. Ta může dokonce překrývat i celý dekolt, takže pokud si ji vezmete pod sáčko a to necháte zapnuté, bude to vypadat, že na sobě máte krajkovou blůzku. To, co je dnes ve světě módy oblíbenou kombinací, jsou totiž podobné kousky ve spojení s džínami. Je to kombinace smyslná a chtělo by se říct ostrá, protože probouzí smyslné a „ostré“ představy.

LE CHATON

Oblíbené jsou také podprsenky a kalhotky, které mají průsvitné části, většinou tylové. Ty na podprsence drží tvar prsa, a přitom každého muže navnadí, protože má dojem, že vidí daleko víc, než vidí. A co si budeme říkat – muži jsou tvorové vizuální.

LE CHATON

Poptávka je také po tzv. vysutých kosticích. Ty nejsou umístěné jako u běžných podprsenek pod oběma prsy, ale tvoří vlastně V mezi nimi. Má to hned několik výhod. Taková podprsenka je jednak příjemnější na nošení a jednak si s ní můžete dovolit hlubší dekolt, aniž byste spodní prádlo ukazovala.

No a pro romantiky a romantičky jsou tu mašličky a krajky, které někdy mají nejen estetickou funkci, ale také „zakrývací“. Pokud jsou na spodních lemech podprsenky a kalhotek, velmi elegantně tak mohou zakrývat drobné špíčky a dělat tak vaši postavu na první pohled dokonalejší, než třeba je.

LE CHATON

„Ale ať už si, milé dámy, vyberete cokoliv, důležité je hlavně to, abychom se líbily – především samy sobě,“ říká Kateřina Wohlmann Votavová.

S pořadem Do krajek teď můžeš vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo do butiku Le Chaton v hodnotě 2000 Kč nebo balíček anglické kosmetiky Grace Cole.

Poukaz do LE CHATON

Poukaz do LE CHATON

Balíček kosmetiky Grace Cole

Soutěžní formulář najdeš zde

Kateřina Votavová

Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

DO KRAJEK

Vyhraj poukázku do Le Chaton v hodnotě 2000 korun a balíček od Grace Cole!

Na otázky můžete odpovídat od 6. prosince 2017 do 14. prosince 2017

Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

Pravidla soutěže

Poukaz do LE CHATON v hodnotě 2 tisíce korun nebo balíček kosmetiky Grace Cole získají dva výherci jejichž správná odpověď přijde 50. a 100. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

POŘADATEL
Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

PODMÍNKY ÚČASTI
Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.

HLASUJTE V ÓČKO CHART