Trápí tě akné jako Britney Spears? Víme, jak na to! | foto: 

Soutěž: Dokonalá pleť už není jen snem! Vyhraj kosmetický balíček Cannaderm!

Krásná a svěží pleť je přesně to, co právě frčí! Pokud tě dlouhodobě stresuje akné, pak je vhodné vsadit na osvědčené přípravky značky Cannaderm z řady Aknea, které obsahují vysoké procento konopného oleje a další účinné látky. Díky tomu tvou pleť vyčistí, vyživí a zklidní.
Krásná a svěží pleť je přesně to, co právě frčí! Pokud tě dlouhodobě stresuje akné, pak je vhodné vsadit na osvědčené přípravky značky Cannaderm z řady Aknea, které obsahují vysoké procento konopného oleje a další účinné látky. Díky tomu tvou pleť vyčistí, vyživí a zklidní.

ČTI TAKÉ: LADY GAGA SI K NAROZENINÁM NADĚLILA TMAVÉ VLASY! KTERÁ BARVA JÍ SLUŠÍ VÍC? HLASUJ!

Základním krokem k dokonalé pleti je správné čištění, a proto v balíčku nesmí chybět Aknea ošetřující voda určená pro každodenní péči, čištění a tonizaci aknózní pokožky. Protože bez denního krému to prostě nejde, vítěz obdrží také Aknea krém, který je ideální pro zmatnění nadměrně se mastící pokožky s akné. Do třetice si už můžeš v kabelce udělat prostor také na Aknea sérum s roll-on aplikátorem pro rychlé zklidnění projevů akné kdykoliv během dne.

Aknea

Nenechej svou pokožku na holičkách. Produkty řady Cannaderm zakoupíš v lékárně, v prodejnách zdravé výživy nebo na www.cannaderm.cz.

Nebo je můžeš s Óčkem vyhrát! Pět z vás vyhraje balíček AKNEA. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, jaká rostlina je základem kosmetiky značky Cannaderm?

Soutěžní formulář najdeš zde

Výherci:

Eliška Jeníčková

Petr Kibus

Barbora Hermanová

Šárka Pokorná

Aneta Skálická

Vyhraj kosmetický balíček Cannaderm!

Na otázky můžete odpovídat od 4. dubna 2017 do 6. dubna 2017

Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

Pravidla soutěže

Balíček Aknea získá pět výherců, jejichž správná odpověď přijde 5., 10., 50., 70. a 100. v pořadí! Výherci bude zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

POŘADATEL
Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

PODMÍNKY ÚČASTI
Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.

HLASUJTE V ÓČKO CHART