Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • DO KRAJEK | foto: 

  SOUTĚŽ: Sleduj nový pořad DO KRAJEK a vyhraj voucher na nákup luxusního spodního prádla!

  Na TV Óčko Star sleduj každou středu nebo sobotu nový lifestylový seriál o tom, jak si správně vybrat spodní prádlo a co vše může být jeho součástí. Jmenuje se DO KRAJEK a startuje s parádní soutěží o voucher v hodnotě 1500 korun na nákup zboží značky Werso!
  Na TV Óčko Star sleduj každou středu nebo sobotu nový lifestylový seriál o tom, jak si správně vybrat spodní prádlo a co vše může být jeho součástí. Jmenuje se DO KRAJEK a startuje s parádní soutěží o voucher v hodnotě 1500 korun na nákup zboží značky Werso!

  ČTI TAKÉ: JE JELENA ZPÁTKY? SELENA SE ROZEŠLA S THE WEEKNDEM! VRACÍ SE K JUSTINOVI BIEBEROVI?

  DO KRAJEK


  V prvním díle pořadu DO KRAJEK se dozvíš od modelky a poradkyně v oblasti spodního prádla Kateřiny Votavové, jestli nosíte opravdu padnoucí podprsenku.

  DO KRAJEK


  „Podle mých zkušeností 70 % žen při nákupu podprsenky sahá po kusech, které neodpovídají jejich potřebám. Dnešní trh přitom nabízí ženám nebývalý komfort všech velikostí, barev a druhů,“ říká Kateřina Votavová a připojuje několik zásadních rad:

  • Základem všeho je zvolit správný obvod pod prsy. Důležité je, aby přední spoj mezi košíčky přiléhal k hrudníku a neodstával. Nesmí vás tlačit a zařezávat se.
  • Zadní díl musí sedět vodorovně. Zapnout byste jej měla na střední zoubky, aby se dal do budoucna více poutáhnout. Dbejte na to, aby při zvednutí rukou nelezl nahoru mezi lopatky. To značí, že podprsenka má zbytečně velký obvod.
  • Ramínka by se měla posunout na střední délku: ne příliš dlouhé, ne příliš krátké. Mezi rameno a ramínko by se vám měl vejít jeden prst. Nikdy by vám neměly sklouzávat z ramen. U žen s větším poprsím lze najít i ramínka rozšířená, která dopřejí pohodlnější nošení a ulehčí zádům nadbytečnou zátěž.
  • Košíčky by měly prsa pokrýt a nikde nesmí zůstat volná místa. Při předklonu prsa nesmí vypadávat. Velký pozor si dávejte na zařezávání okrajů podprsenky (tzn. malá velikost). Rovněž boky podprsenky by měly splynout s kůží a neměly by se zařezávat.
  • Pokud chcete podprsenku s kosticí, tak sáhněte po té, která vás netlačí a přitom obkresluje spodní část prsa. Pozor na otlaky, ty jsou totiž nezdravé. V případě, že nesnesete kostici vůbec, tak si zvolte podprsenku bez výztuže. Ta je buď pečlivě všitá, takže ji ani neucítíte, nebo je tvar podprsenky dokonale řešen za pomoci speciálních materiálů. Tyto podprsenky doporučuji především ženám po plastických zákrocích.
  • Ženy, které chtějí opticky zvětšit objem svého poprsí, ať samozřejmě volí typy s push-up efektem. Ženy s opačným problémem se mohou zaměřit na zmenšovací typy.
  • A ještě jednu dobrou radu na závěr: Na výběr spodního prádla si neberte partnery, pokud nejsou trpělivé povahy, protože tahle chvíle tu trpělivost vyžaduje. S netrpělivci za zády snadněji koupíte podprsenku, která vám nebudete sedět a ze které nebudete mít radost. Proto je důležité nechvátat. Vyzkoušejte si více druhů a nebojte se experimentovat s barvami!

  Chceš vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo Werso v hodnotě 1500 Kč? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku!

  Poukázka na prádlo Werso

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Werso


  Pořad DO KRAJEK sleduj každou středu v 17:00 nebo v repríze v sobotu ve 12:40.  Kateřina Votavová

  Kateřina Votavová

  Kateřina Votavová

  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

  Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  Vyhraj voucher na nákup luxusního spodního prádla Werso

  Na otázky můžete odpovídat od 1. listopadu 2017 do 5. listopadu 2017

  Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Voucher v hodnotě 1500 korun na nákup prádla značky Werso získá výherce, jehož správná odpověď přijde 50. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.