SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na černou komedii Medvěd na koksu

27. února 2023 8:18
Medvěd na koksu je lehce šílená černá komedie založená na skutečné události z roku 1985. S Óčkem na ni můžete zajít zdarma do multikina Cinestar. Stačí odpovědět na otázku v soutěžním formuláři.
Medvěd na koksu

Pašeráci drog, policisté, turisti, záškoláci, starostlivá matka jednoho z nich a hlavně medvěd k prasknutí nacpaný kokainem jsou hrdiny filmu Medvěd na koksu. Více o filmu najdete zde.

Jak si myslíte, že dopadnou, když narazí na čtvrttunové chlupaté monstrum na tripu? Špatně a většinou na několik kousků. Ačkoliv všichni sem původně dorazili z rozdílných důvodů, teď se upínají k jedinému cíli – dostat se pryč se zdravou kůží. A to nebude jen tak. Zatímco skutečný předobraz medvědího antihrdiny se v roce 1985 předávkoval a pošel, ve filmové verzi je mnohem odolnější, vynalézavější a naštěstí také zábavnější.

Medvěd na koksu

Jedním z důvodů, proč se režisérka Elizabeth Banks rozhodla adaptovat Medvěda na koksu, byla touha vzdát hold svým oblíbeným hororovým tvůrcům, Johnu Carpenterovi a Samu Raimimu. „Miluju, když se horor a brutální násilí mísí s komedií,“ říká režiséra. A v tomhle příběhu je navíc spousta plnokrevných postav, s nimiž jím jdete a kterým držíte palce. O to je zajímavější,“ dodává.

S Óčkem můžete nyní vyhrát vstupenky do multikina Cinestart na tento film.

Soutěžní formulář najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:18 úterý 27. června 2023. Anketa je uzavřena.

 • 2
  SUPER
 • 2
  LOL
 • 2
  FAIL
 • 2
  OMG
 • 2
  LOVE
 • 1
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART