SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky do multikina na film Zabijáci rozkvetlého měsíce!

23. října 2023 0:29
Film opravdivé historii indiánského kmene Osedžů, který zbohatl z ropy nalezené na jejich půdě, vypráví jeden z nejlepších světových režisérů Martin Scorsese. Do hlavní role obsadil Leonarda DiCapria. S Óčkem můžete získat vstupenky an tento jedinečný snímek, který je právě v kinech.
Zabijáci rozkvetlého měsíce

„Ponořte se to toho vyprávění, seznamte se s jeho hrdiny, poznejte svět, který se moc neliší od toho, v jakém žijeme dnes. Tohle je trochu jiný film. Může vás dost obohatit,“ slibuje legendární režisér Martin Scorsese.

Hrdinka příběhu, Mollie Burkartová (Lily Gladstone), patří k těm šťastným majitelkám indiánské půdy nasycené ropou. Díky vrozené vysoké inteligenci se ji daří vyhýbat okolnostem a situacím, které by ji připravily o život a udělaly z ní „statistiku“. Pak však potká Ernesta Burkharta (Leonardo DiCaprio), válečného veterána, jehož strýc (Robert De Niro) patří k nejváženějším mužům celého kraje. Mezi Ernestem a Mollie přeskočí jiskra. Je upřímná, nebo ji rozdmýchala Ernestova touha po pohádkovém bohatství? Jak dlouho dokáže Mollie přežít? Více o filmu najdete zde.

S Óčkem můžete zajít do multikina na tuto filmovou novinku zdarma. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a mít trochu štěstí.

Soutěžní formulář najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:29 úterý 20. února 2024. Anketa je uzavřena.

 • 23
  LOVE
 • 21
  FAIL
 • 20
  WTF
 • 20
  OMG
 • 19
  SUPER
 • 18
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART