SOUTĚŽ: Vyhrajte rodinnou vstupenku na Sky Bridge 721, Stezku v oblacích a lanovku na Dolní Moravě!

21. srpna 2023 0:36
Dolní Morava přináší skvělé zážitky pro každého. Kromě dětských parků nebo trail parku, který je přizpůsoben i pro nejmenší bajkery, si tu na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jaké to je projít se v oblacích na Stezce v oblacích či přejít nejdelší visutý most na světě Sky Bridge 721. S Óčkem můžete vyhrát rodinnou vstupenku!

Horský resort Dolní Morava - Mamutí horská dráha

Nejdelší visutý most na světě Sky Bridge 721 hrdě obsadil čestné místo mezi 50 nejlepšími místy světa a ozdobil také titulní stránku amerického magazínu TIME. Podařilo se mu získat ocenění v prestižní architektonické soutěži Stavba roku 2022, ale i srdce mnohých návštěvníků. Nabízí 721 metrů neokoukaných a překvapivých zážitků ve výšce až 95 metrů nad zemí. Pokořte unikátní spojení dvou horských hřebenů, které vás prostřednictvím interaktivní hry s rozšířenou realitou i naučné stezky přenese doslova v čase.

Stezka v oblacích se síťovou kapkou ve výšce 55 metrů nad zemí vás dovede až do oblak s jedinečným výhledem na visutý most i horskou krajinu Králického Sněžníku. Mamutí horská dráha je nejrychlejším způsobem cesty zpět do údolí, která vám garantuje 3 kilometry zážitkové jízdy bez hranic. Ke startovacímu místu, odkud to máte ke všem třem zážitkům jen pár kroků, vás pohodlně dopraví sedačková lanovka Sněžník startující od hotelu Vista.

S Óčkem můžete nyní vyhrát rodinnou vstupenku SKY PAKET EXTRA zahrnující vstup na Sky Bridge 721, Stezku v oblacích a lanovku nahoru u dolů. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdete zde.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:36 úterý 19. prosince 2023. Anketa je uzavřena.

 • 16
  WTF
 • 16
  OMG
 • 15
  LOL
 • 15
  FAIL
 • 15
  LOVE
 • 12
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART