SOUTĚŽ! Vyhrajte podepsaný obraz od Marcus a Martinus!

21. prosince 2018 21:00
Soutěž o jedinečný obraz od Marcus a Martinus! Tohle můžete získat jen u nás!
Marcus a Martinus

Tahle soutěž nemá obdoby. Od ÓČKA můžete získat speciální novoroční dárek, který budete vlastnit jen vy. Můžete vyhrát podepsaný obraz od Marcuse a Martinuse! Jestli jste praví fanoušci MM, tak to pro vás rozhodně nebude problém!

A co pro to musíte udělat?

Sledujte 25. prosince od 15 do 16 hodin TV ÓČKO speciální hodinku jen s Marcus a Martinus. Zde kromě klipů uvidíte i zajímavosti ze zákulisí, které se děly, když kluci přijeli 25. října do ÓČKA. Pak běžte na web a vyplňte kvíz, ze kterého musíte získat plný počet bodů. Po dosažení 100 % se vám ukáže tajné heslo, které nám pošlete do messengeru Facebooku. Na začátku zprávy napište SOUTĚŽ MARCUS A MARTINUS, následně připište tajné heslo.

Soutěžní kvíz Marcus a Martinus! Odpovězte na všechny otázky a vyhrajte!

Kvíz si můžete zkusit už teď nanečisto, ale odpovědi na některé otázky získáte jen, když budete sledovat Vánoční speciál Marucs a Martinus 25. 12. 2018 od 15 hodin. Důležité je říct, že na kvíz máte několik pokusů, ale heslo nám musíte stihnout poslat do 2. 1. 2019! Poté soutěž uzavřeme a vyhlásíme vítěze!

Hraje se o obraz, který nám kluci věnovali a podepsali jen pro VÁS! Tak hrajte!

HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Marcus a Martinus speciálně pro diváky ÓČKA podepsali obraz

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:00 sobota 20. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 265
  LOVE
 • 37
  SUPER
 • 36
  WTF
 • 29
  OMG
 • 26
  LOL
 • 22
  FAIL
Foto

K18l40á83r37a Z19o98u22v97a63l55o37v26á

Za 1. Moc bych chtěla vědět kam se napíše kdo to vyhrál a za 2. Vím že M&M se několika lidem nelíbí ale já mám kamarádku které se to nelíbí ale protože je to kamarádka tak mě respektuje a prosím aby lidé kterým se to nelíbí aby respektovali že někteří lidi jako já je mají jako idoli, vzory. A taky i moooooooooc přeji tento obraz vyhrát vždyť já pro ně žiju. Upřímně miluju jednoho kluka a nevím jestli on mě ale vypadá že jo ale prostě když na toho kluka myslím tak si pustím do sluchátek M&M a je mi líp . Já pro ně žiju!!!!!

Foto

P74@17J57@

Já miluji tyto dva zpěváky. Poslouchám je velmi ráda, mám i jejich knížku a jednou bych se ráda podívala na jejich koncert. Tento obraz je moc pěkný a moc bych si ho přála.

Není to tak dlouho co jsme učili ve škole, že krása se může líbit jednomu člověku ale nemusí se líbit druhému, a myslím si že tak je to i s tímto obrazem. Někomu jako mě se tento obraz může líbit a někomu možná příjde strašně ošklivý.

Za mě jsou Marcus a Martinus šikovní, odvážní, hezcí a vytrvalí zpěváci, protože jen málo lidí (dětí) dokáže tolik co tihle dva chlapci. I kdejaký dospělí by možná nevydržel takový tlak co mají oni- musí stíhat školu, nahrávat a jezdit po světě na turné a na koncerty. Z mé strany mají obrovský obdiv. VR^R^R^VV

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART