SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky dokumentární film ABBA: The Movie – Fan Event

11. září 2023 0:54
ABBA je stále živá. Ať už v podobě studiového alba Voyage, jenž vydala po čtyřiceti letech, nebo stejnojmenné holografické show. Nyní se pro fanoušky chystá další lahůdka, totiž kinouvedení remasterovaného a rozšířeného snímku ABBA ve filmu z roku 1977. V českých kinech se bude promítat 17. a 19. září a s Óčkem můžete vyhrát na jeden z termínů vstupenky.
ABBA: The Movie – Fan Event

Dokumentární film ABBA: The Movie – Fan Event nabízí působivý pohled na švédskou kapelu na vrcholu své slávy. Anni-Frid Lyngstad, Bennyho Anderssona, Björna Ulvaeuse a Agnetha Fältskog zachycuje na jejich triumfálním turné po Austrálii a záznamy z koncertů i mimo ně propojuje s fiktivní linkou, která sleduje novináře, jež se zoufale snaží „urvat“ rozhovor s tehdy největší kapelou na světě. To ústí v celou řadu komediálních situací, přesto se ve filmu neztrácí otevřený pohled do života ikonické kapely i na jejich energická a magická vystoupení.

ABBA: The Movie – Fan Event

Diváci se mohou těšit na živá provedení dodnes slavných hitů, mj. například Dancing Queen, SOS, Name Of The Game nebo Waterloo. Celý zážitek je ale v rámci tohoto uvedení do kinosálů na celém světě umocněn nejen nově remasterovaným obrazem a zvukem, ale i rozšířením celého snímku. Objeví se zde záběry z turné z roku 1977, které byly dosud skryty v archivu, nová doprovodná videa ke slavným písním i exkluzivní pohled do muzea ABBY ve Stockholmu.

V kinech POUZE v neděli 17. září a v úterý 19. září 2023! Více zde.

Soutěžní formulář najdete zde.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:54 úterý 9. ledna 2024. Anketa je uzavřena.

 • 26
  LOVE
 • 25
  FAIL
 • 24
  SUPER
 • 23
  WTF
 • 19
  LOL
 • 17
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART