SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky do kina na film BOB MARLEY: ONE LOVE

19. února 2024 21:54
Zapojte se do soutěže o lístky do kina na nový film o Bobu Marleym, jedné z největších muzikantských ikon!

Film Bob Marley: One Love zachycuje nejzajímavější část života jedné z největších hudebních legend 20. století. Oslavuje muže, který miloval svobodu a hlavně hudební styl reggae.

Režisér Reinaldo Marcus Green už potvrdil vlohy točit silné životopisné příběhy s oscarovým nominantem Králem Richardem. Bob Marley byl podle něj úplně jiná disciplína. „Jak natočit film o někom, o kom si všichni myslí, že ho znají? Pro mě nebyl důležitý ani tak scénář k filmu, jako práva na Marleyho písně, a tedy možnost nechat je ve filmu zaznít. Ty jsou klíčem k poznání jeho neuvěřitelného života,“ říká režisér Green.

BOB MARLEY: ONE LOVE

Na začátku filmu Bob Marley: One Love potkáváme titulního hrdinu (Kinglsey Ben-Adir) v okamžiku, kdy už je jamajským národním hrdinou. Marley trochu naivně sní o uspořádání obřího koncertu, ale jeho rodina se odstěhuje do Anglie, kde na dredatého kluka v typické pletené hučce nejsou dvakrát zvědaví. Jenže když je člověk geniální muzikant, prosadí se i v prostředí, které je schopné ho jen kvůli vzhledu strčit do vězení. Paradoxně právě tady, na ostrovech, které se od toho jeho rodného snad nemůžou lišit víc, se jeho kariéra rozjede tak, že ho to právem vynese mezi nejvlivnější muzikanty dvacátého století.

Film je v kinech od 15. 2. 2024!

Více informací najdete zde.

S Óčkem můžete vyhrát vstupenky do multikina! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDETE ZDE.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART