SOUTĚŽ: Vyhrajte frizzante Le Guizze a prosecco Treviso od vinařství Sanfeletto!

21. prosince 2023 8:02
Čím si letos připijete na Silvestra? Máme pro vás tip! Co takhle oslavit příchod nového roku s kvalitním italským frizzante Le Guizze nebo proseccem Treviso z vyhlášené oblasti Valdobiadenne? S Óčkem je nyní můžete vyhrát!
Frizzante Le Guizze a prosecco Treviso

Na svých cestách po severní Itálii objevili manželé Fialkovi vinařství Sanfeletto se sympatickou Imeldou a jejím mužem Paolem. Koncem 19. století založil vinařství v oblasti Valdobbiadene jejich praděd Emilio, který se vrhnul do výroby prosecca s vášní jemu vlastní a začal jej prodávat do místních hospůdek, přičemž jej přepravoval v dřevěných soudcích.

Komu není jedno odkud jeho prosecco nebo víno na stole pochází a jaký má za sebou příběh, měl by navštívit e-shop Víno prosím. Vznikl s láskou k objevování nových chutí vín, za kterými stojí poctivý ruční sběr a bohatá historie.

O svých cestách za vínem a proseccem umí Fialkovi poutavě povyprávět na osobitých degustacích. Můžete se s nimi vydat na cestu zajímavého párování delikates a vína v Praze Holešovicích. Kouzelná atmosféra, sympatický sommelier a hra chutí a vůní zaručena.

V nabídce má e-shop různé velikosti vín a prosecca. Některé se hodí na cesty pro svůj praktický menší rozměr. Větší velikosti magnum či jeroboam zase budou zářit jako šperk na slavnostní tabuli.

Více na www.vinoprosim.cz

S Óčkem nyní můžete vyhrát balíček obsahující frizzante Le Guizze a prosecco Treviso.

Soutěžní formulář najdete zde.

Frizzante Le Guizze a prosecco Treviso

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:02 pátek 19. dubna 2024. Anketa je uzavřena.

 • 21
  WTF
 • 21
  OMG
 • 21
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART