Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček k novému hororu Noční můry z temnot

  2. srpna 2019 11:01
  Jak to vypadá, když tvé nejděsivější představy ožijí? Tenhle srpen bude dobou strachu. Noční můry z temnot vstoupí do českých kin už 8. srpna. S Óčkem můžeš vyhrát balíček k filmu, který kromě dvou lístků do kina obsahuje taky DVD se třemi hororovými filmy a vouchery do The Chamber.
  Noční můry z temnot

  V opuštěném domě úplně na konci města najde parta teenagerů knihu, která je strašnější, než cokoliv, co si kdy dovedli představit. Zanechala ji tu mladá dívka s hrozivým tajemstvím ještě před tím, než sama beze stopy zmizela. Starobylá kniha je plná děsivých příběhů a ještě děsivějších monster, ale není tak úplně ke čtení. Kniha naopak čte toho, kdo s ní přijde do styku. 

  Noční můry z temnot

  Přečte jeho největší noční můry, napíše z nich příběh a začne ho vyprávět a odvíjet i ve skutečném životě. A to včetně hrozivých příšer. Parta teenagerů se dostala na místo neobvyklého zla. Neměli tuhle knihu nikdy otevírat a měli včas utéct. Neutekli. Proto teď musí čelit svému strachu, nočním můrám a děsům, které je přišly zabít.

  Noční můry z temnot

  Jak to dopadne, se běž podívat do kina. S Óčkem můžeš vyhrát vstupenky a k tomu DVD filmů Winchester, Slender Man, Hell Fest a tři nejlepší získají navíc vouchery na strašidelnou únikovou hru v The Chamber. Stačí mít nejzajímavější odpověď na naši otázku.

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Noční můry z temnot

  J50i44l71l R64o57d52r56i68g97u37e18z

  Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

  Související