SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček k novému hororu Noční můry z temnot

2. srpna 2019 11:01
Jak to vypadá, když tvé nejděsivější představy ožijí? Tenhle srpen bude dobou strachu. Noční můry z temnot vstoupí do českých kin už 8. srpna. S Óčkem můžeš vyhrát balíček k filmu, který kromě dvou lístků do kina obsahuje taky DVD se třemi hororovými filmy a vouchery do The Chamber.
Noční můry z temnot

V opuštěném domě úplně na konci města najde parta teenagerů knihu, která je strašnější, než cokoliv, co si kdy dovedli představit. Zanechala ji tu mladá dívka s hrozivým tajemstvím ještě před tím, než sama beze stopy zmizela. Starobylá kniha je plná děsivých příběhů a ještě děsivějších monster, ale není tak úplně ke čtení. Kniha naopak čte toho, kdo s ní přijde do styku. 

Noční můry z temnot

Přečte jeho největší noční můry, napíše z nich příběh a začne ho vyprávět a odvíjet i ve skutečném životě. A to včetně hrozivých příšer. Parta teenagerů se dostala na místo neobvyklého zla. Neměli tuhle knihu nikdy otevírat a měli včas utéct. Neutekli. Proto teď musí čelit svému strachu, nočním můrám a děsům, které je přišly zabít.

Noční můry z temnot

Jak to dopadne, se běž podívat do kina. S Óčkem můžeš vyhrát vstupenky a k tomu DVD filmů Winchester, Slender Man, Hell Fest a tři nejlepší získají navíc vouchery na strašidelnou únikovou hru v The Chamber. Stačí mít nejzajímavější odpověď na naši otázku.

Soutěžní formulář najdeš zde.

Noční můry z temnot

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:01 sobota 30. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

 • 18
  WTF
 • 18
  FAIL
 • 18
  OMG
 • 18
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 17
  LOL
Foto

J16i88l62l R94o91d18r50i41g50u29e15z

Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART