SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček a lístky do kina na film Ella a černý jaguár

18. března 2024 14:22
Zapojte se do soutěže o 2x filmový balíček nového filmu Ella a černý jaguár. Jeden balíček obsahuje dva lístky do multikina Cinestar a filmové tričko.

Přátelství je teprve začátek pro velké dobrodružství

Dobrodružný příběh o přátelství dívky Elly a divokého černého jaguára ze samotného srdce amazonského deštného pralesa. Jako malá holka našla Ella v džungli ztracené kotě jaguára. Pouto, které pak mezi nimi vzniklo, se už nedá přetrhnout. Po letech se znovu setkají a musí spolu v Amazonii čelit nebezpečným lovcům a pašerákům zvěře. Černý jaguár je pro ně ta nejcennější trofej.

Ella vyrůstá v amazonském pralese, kde její táta pracuje jako lékař. Jednoho dne najde ztracené mládě vzácného černého jaguára a ujme se ho. Mezi ní a Hope, jak černé koťátko pojmenuje, vzniká silné pouto. Když je Elle šest, zasáhne do jejího života tragická událost a musí se přestěhovat do New Yorku. Ani tisíce kilometrů a osmileté odloučení ale nedokážou přetrhat pouto, které mezi dívkou a divokou šelmou vzniklo.

Ella a černý jaguár (2024)

Představitelka Elly strávila deset měsíců v džungli, aby se sblížila se dvěma koťaty, která se před kamerou vystřídala. „Překvapilo mě, že takový projekt dnes může vzniknout, protože práce se skutečnými zvířaty vyžaduje péči a čas. Se speciálními efekty by to bylo mnohem jednodušší. Navíc jaguáři jsou nároční. Jsou to samotáři, mají velmi málo interakcí s jinými zvířaty, natož s lidmi. Natočit s nimi film je skutečnou výzvou,“ říká zkušený zvířecí koordinátor Jean-Philippe Magnone.

Ne vše ve scénáři se povedlo natočit, ale díky skutečnému kamarádství dívky a šelem vznikla řada jiných a unikátních záběrů. Film natočil režisér Gilles de Maistre.

Více info najdete zde.

Film Ella a černý jaguár je v kinech od 14. března 2024 a vy s Óčkem můžete vyhrát balíček a lístky do multikina! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDETE ZDE.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART