SOUTĚŽ: VYHRAJ FOŤÁK INSTAX MINI 9! Poslední šanci máš tento týden!

18. června 2017 11:10
INSTAX YOUR LIFE. Zachyť své zážitky s INSTAXEM! Tenhle foťák je hodně zábavná věcička, která dokáže udělat okamžitou fotku s jedinečnou atmosférou. A ty ho teď můžeš vyhrát!

FUJIFILM INSTAX MINI 9

Instantní fotoaparát INSTAX zachytí kouzlo momentu, který uchová ve formě malé fotografie velikosti kreditní karty. Je ideální pro jakoukoli party, festivaly, akce a výlety, umožňující zachytit jedinečný moment na zábavné retro obrázky jednoduše za pochodu.

Vyber si z pěti trendy barev, které byly navrhnuty tak, aby oslovily širokou škálu mladých, začínajících fotografů se smyslem pro design.

FUJIFILM INSTAX MINI 9

S Instax mini 9 si teď můžeš užít i focení selfies! Díky zrcátku vedle objektivu tak můžeš zkontrolovat kompozici fotky. Navíc má i makro předsádku pro focení z blízka, kdy můžeš fotografovat od vzdálenosti již 35cm od objektu. To musíš mít!

FUJIFILM INSTAX MINI 9

Soutěž na Instagramu s #ockoinstaxteam a každý týden vyhraj jeden Instax mini 9!

JAK NA TO? Od 29. 5. do 26. 6. můžeš každý týden sdílet na Instagramu své fotky na zadané téma! Pokračujeme dalším týdnem a nové téma soutěže startuje už v pondělí 19. 6., tentokrát s mentorem tohoto kola - Jindrou z kapely JELEN! Jaké je jeho téma? HUDBA/KONCERTY!

Máš fotku, se kterou se chceš pochlubit a zařadit se tak do soutěže o skvělej foťák INSTAX MINI 9? Na nic nečekej a nasdílej své foto na Instagramu s hashtagem #ockoinstaxteam! Jindra vybere po týdnu nejlepší fotku na téma Hudba (nebo koncerty) a určí, kdo získá INSTAX MINI 9! Vyhlášení vítěze proběhne v přímém přenosu v pondělní Mixxxer show na ÓČKU a na webu ocko.tv. Držíme vám palce!

www.fujifilm.cz

instagram.com/ockotv

Vítězkou předminulého kola a novou majitelkou skvělého foťáku Instax Mini 9 určila mentorka Shopaholic Nicol Petru Švachovou.

A night to remember! 落#ockoinstaxteam #depesacivpraze #top!!!

Příspěvek sdílený Zuzi Boss (@zuziboss),

Sebby a Séb  #ockoinstaxteam

Příspěvek sdílený Kattie (@anotherkattie),

16.6.17 GOOD CHARLOTTE, PRAHA #goodcharlotte #maddenbrothers #zazitekjakosvina #ockoinstaxteam

Příspěvek sdílený Eva Šmardová (@e.smarina),

POZOR! V případě, že výherce do čtrnácti dnů nezareaguje na naše zkontaktování a nezašle svou adresu, na kterou mu má být poslána výhra, nárok na tuto výhru zaniká.

INSTAX

Fotogalerie

FUJIFILM Instax Square SQ10

FUJIFILM Instax Square SQ10

FUJIFILM Instax Square SQ10

MILUJEŠ FOCENÍ? CHCEŠ JEŠTĚ VÍC?

VYJÁDŘI SVOJI KREATIVITU S INSTAX SQUARE!

Zachyť jedinečné okamžiky na nový čtvercový formát. Instax Square SQ10 je první instantní fotoaparát čtvercového formátu s hybridní technologií!

Instax přichází s převratným modelem, který dokáže kreativně upravovat fotografie před vytisknutím nového čtvercového formátu fotografie. Model SQ10 je první hybridní přístroj řady instax vybavený digitálním obrazovým snímačem a technologií pro digitální zpracování obrazu. Nový systém posouvá kvalitu aparátů instax mnohem dále a fotografům umožňuje přidat kreativní a umělecké vyjádření do jejich fotografií.

Zdokonalené funkce pro zachycení snímků dávají modelu SQ10 bezkonkurenční možnosti vlastního nastavení a jednoduchého ovládání pomocí LCD displeje a ovládacího kolečka a tlačítek na zadní straně fotoaparátu. Nejnovější přírůstek do modelové řady instax tak dokáže velmi snadno zachytit širokou škálu snímků přesně podle představ fotografa.

Vyjádři svoji kreativitu pomocí hlavních funkcí nového SQ10. Vyber si z deseti odlišných barevných filtrů, uprav saturaci fotky, nastav si vinětaci s různou intenzitou světla na okrajích záběru nebo si uprav jas. Dodej své okamžité fotce umělecký záměr, tak jak to znáš z Instagramu.

Nový čtvercový formát fotografie s poměrem stran 1:1 dodá umělecký rozměr každému záběru, portrétu i krajině. Instax square chceš mít pořád u sebe!

www.fujifilm.cz

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:10 pondělí 16. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 16
  LOVE
 • 13
  WTF
 • 12
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 11
  OMG
 • 10
  FAIL
Foto

Z61u69z46a75n69a K81o11c34u95r58k88o83v92á

Tak přemýšlím... K čemu je vlastně dobrý takto omezený fotoaparátek v době, kdy má skoro každý slušný foťák v mobilu?

Foto

J49a78n85a P30o95k53o41r90n81á

V poslední době je to taková móda s těmito foťáky, jsem zvědavá, jak dlouho se to uchytí, já si na můj Huawei fotím všechno, a pak si to nechám vyvolat :)

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART