SOUTĚŽ: Vyhraj balíček plný dárků k filmu Avengers: Infinity War!

18. dubna 2018 21:41
Je tu další marvelovka - Avengers: Infinity War. V kinech bude od čtvrtka 26. 4., ale v předpremiéře ve vybraných kinech ho můžeš vidět už o den dřív ve 2D i 3D, s titulky i dabingem. A s Óčkem teď můžeš vyhrát balíček k filmu včetně vstupenek do kina!

ČTI TAKÉ: 15 TETOVÁNÍ PRO NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ! KTERÉ SI NECHÁŠ UDĚLAT?

Avengers: Infinity War

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.

Na plátně znovu zazáří herecké hvězdy Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Tom Holland, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Danai Gurira, Letitia Wright, Dave Bautista, Zoe Saldana, Josh Brolin a Chris Pratt.

S Óčkem teď můžeš vyhrát balíček k filmu, který obsahuje čepici, tričko, peněženku na kreditky, blok, odznak a 2 vstupenky do multikina. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdeš zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:41 čtvrtek 16. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 20
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 10
  WTF
 • 9
  OMG
 • 9
  LOVE
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART