SLEDUJ SPECIÁL O KELLY FAMILY NA ÓČKU A SOUTĚŽ O 3x 2 VSTUPENKY NA KONCERT!

19. prosince 2017 10:17
Sleduj na ÓČKU STAR speciální pořád o Kelly Family a zasoutěž si o lístky na pražský koncert téhle legendární zpívající rodiny!

ČTI TAKÉ: SERIÁL 13 REASONS WHY JAKO INSPIRACE? BELLA (15) PODLE NĚJ SPÁCHALA SEBEVRAŽDU!

The Kelly Family

Slavná skupina z devadesátek v Praze sice vystoupí v rámci svého turné We Got Love - Live 2008 až 8. března 2018, takže fanoušci si budou muset ještě chvíli počkat, ale ÓČKO má pro všechny exkluzivní vánoční dárek! 

Nezapomeňte se dívat na 23. 12. od 16:00 na ÓČKO STAR na speciální pořad o Kelly Family!

V Česku vystoupí na jaře.

Máme pro vás i soutěž o 3x2 vstupenky na pražský koncert! Jak se zapojit?
Stačí vložit do komentu v tomto soutěžním příspěvku na Facebooku ÓČKO STAR své vzpomínky na tuto kapelu! Pošlete nám foto do komentáře s vaší vzpomínkou na tuto kapelu (plakát, foto před koncertem, fan klub, sbírku kazet, atd). Soutěž končí v sobotu 23. 12. 2017. Autoři tří originálních příspěvků budou odměněni a získají každý 2 vstupenky na březnový koncert Kelly Family v Praze. 

Kelly Family - An Angel:

Svou kariéru odstartovala tahle povedená rodinka už v roce 1974, ale po mnoha letech se nakonec vydalo několik členů vlastní cestou. Oficiálně se skupina rozpadla v roce 2008. Dnes má ale opět šest členů, kteří vydali po dvanácti dlouhých letech novou desku We Got Love.

The Kelly Family - Fell in Love with an Alien:

Hudební skupinu The Kelly Family lze považovat za fenomén devadesátých let, jejich písně miloval celý svět. Během své kariéry prodali více než 20 milionů alb, získali několik ocenění i platinových či dokonce multiplatinových desek.

Na svém turné přijede 8. 3. 2018 koncertovat také do pražské O2 areny. Hudební formace, která v devadesátých letech doslova pobláznila miliony fanoušků po celém světě, zahraje zásadní hity své tvorby, mezi které patří skladby jako An Angel, Nanana, I Cant Help Myself, Santa Maria a další.

The Kelly Family - Nanana:

Koncert Kelly Family pořádá JVS Group, více info najdeš tady! „V rámci návratu slavné skupiny The Kelly Family se nám podařilo zajistit také jejich koncert v Praze. Kapela přijede v silné sestavě a zahraje slavné písně, které ovlivnily miliony fanoušku po celém světě,“ řekla ke koncertu Lucie Nouzová z pořádající agentury JVS Group.

Vstupenky k zakoupení například tady.

Kelly Family v Praze

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:17 středa 18. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 16
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 12
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 11
  LOL
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART