Soutěž! Legendární skupina Kelly Family v Praze! Setkej se s členy slavné rodiny! Už tento čtvrtek!

13. listopadu 2017 19:17
Že ti název téhle irské skupiny nic neříká? Tak se schválně zkus zeptat starší ségry, nebo rodičů! Určitě budou hned vědět, která bije! Kelly Family byli fenoménem 90. let!

ČTI TAKÉ: ANKETA: HLASUJ PRO TOP OUTFIT Z PŘEDÁVÁNÍ MTV EMA 2017! VYHRAJE SHAWN, EMINEM, LIAM NEBO CAMILA?

The Kelly Family

Slavná skupina z devadesátek v Praze sice vystoupí v rámci svého turné We Got Love - Live 2008 až na jaře (8. března 2018), takže fanoušci si budou muset ještě chvíli počkat, ale ÓČKO má pro dvacet z vás a jejich doprovod (= + 1 člověk) už teď jedinečnou možnost setkat se s členy slavné rodiny už za pár dní - tento čtvrtek v Praze!

Tři německé koncerty, které skupina oznámila byly okamžitě vyprodané a tak je jasné, že na písničky téhle skupiny vyrazí zavzpomínat tisíce fanoušků, kteří jejich hudbou kdysi žili!

Kelly Family - An Angel: 

Svou kariéru odstartovala tahle povedená rodinka už v roce 1974, ale po mnoha letech se nakonec vydalo několik členů vlastní cestou. Oficiálně se skupina rozpadla v roce 2008. Dnes má ale opět šest členů, kteří vydali po dvanácti dlouhých letech novou desku We Got Love.

The Kelly Family - Fell in Love with an Alien: 

Hudební skupinu The Kelly Family lze považovat za fenomén devadesátých let, jejich písně miloval celý svět. Během své kariéry prodali více než 20 milionů alb, získali několik ocenění i platinových či dokonce multiplatinových desek.

Na svém turné přijede 8. 3. 2018 koncertovat také do pražské O2 areny. Hudební formace, která v devadesátých letech doslova pobláznila miliony fanoušků po celém světě, zahraje zásadní hity své tvorby, mezi které patří skladby jako An Angel, Nanana, I Cant Help Myself, Santa Maria a další.

The Kelly Family - Nanana: 

Jak vyhrát setkání se členy Kelly Family, které se uskuteční už tento čtvrtek odpoledne? Napiš nám na e-mail soutez@ocko.tv, proč právě ty bys měl/a vyhrát! Vybereme ty největší fanoušky a dostaneme je přímo za Kelly Family, takže s nimi budou moci prohodit pár slov, vyfotit se a zažít je osobně NAŽIVO!

Pozor, nezapomeň do mejlu připsat své celé jméno a své telefonní číslo, abychom tě mohli v případě výhry snadno kontaktovat. Výhercům pošleme souhrnné informace o setkání a o tom, kdy se mají kam dostavit na jimi uvedenou e-mailovou adresu. ÓČKO ti plní sny!

Koncert Kelly Family pořádá JVS Group, více info najdeš tady! „V rámci návratu slavné skupiny The Kelly Family se nám podařilo zajistit také jejich koncert v Praze. Kapela přijede v silné sestavě a zahraje slavné písně, které ovlivnily miliony fanoušku po celém světě,“ řekla ke koncertu Lucie Nouzová z pořádající agentury JVS Group.

Vstupenky k zakoupení například tady.

Kelly Family v Praze

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:17 úterý 13. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 21
  SUPER
 • 14
  LOVE
 • 13
  FAIL
 • 13
  OMG
 • 12
  WTF
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART