SOUTĚŽ: Kultovní hororová rodinka se vrací na plátna kin! Vyhrajte filmový merch a vstupenky do kina

28. října 2021 17:44
Už 28. října vtrhne do českých kin! Tentokrát se Morticia, Gomez, Pugsley, Wednesday, Lurch, strýček Fester a Věc vydají na rodinnou dovolenou, která bude, jak jinak než, zábavná, výstřední, bláznivá, a tak trochu strašidelná. Ikonické postavy této animované fantasy komedie se postarají o zábavu pro celou rodinu. Vyhrajte merch a lístky do kina. Vstupenky platí po celé České republice v sítích multiplexu Cinema City.
Addamsova rodina 2

Připravte si prsty na lusknutí a sledujte nevšední podívanou. Morticia a Gomez s jistým znepokojením sledují, jak jejich děti dospívají a začínají se vyhýbat rodinným večeřím a dalším společným aktivitám. Proto se rozhodnou upevnit rodinná pouta a vyrazit na poslední strašnou rodinnou dovolenou. Ve velkém karavanu a vydají se na dalekou cestu napříč Amerikou, aby se opět sblížili a zažili nová vzrušující dobrodružství. 

Postavám propůjčili své hlasy známí čeští herci. Těšit se všichni fanoušci mohou na Martina Písaříka, Zuzanu Ďurdinovou, Lucii Kušnírovou, Jana Köhlere, Viktora Dvořáka a Jaroslavu Brouskovou. Animovaného zpracování se ujali Greg Tiernan, Conrad Vernon (Buchty a klobásy) a Kevin Pavlovic. O scénář se postarali Dan Hernandez a Benji Samit a za hudbou stojí duo Jeff a Mychael Danna.

S Óčkem teď můžete vyhrát merch zahrnující tričko, držák na mobil a další dárky. K tomu navíc dvě vstupenky do kina, které platí po celé České republice v sítích multiplexu Cinema City.

Soutěžní formulář najdete zde.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:44 pátek 25. února 2022. Anketa je uzavřena.

 • 3
  LOVE
 • 2
  WTF
 • 1
  SUPER
 • 1
  FAIL
 • 1
  OMG
 • 0
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART