SOUTĚŽ: EXKLUZIVNĚ! VYHRAJ PODEPSANÉ CD MARCUS & MARTINUS - MOMENTS!

27. března 2018 10:40
V rámci pražského koncertu Marcuse a Martinuse jsme se s kluky potkali, střihli si rozhovor a ještě jsme stihli vymámit z nich dvě podepsaná CD do soutěže pro vás! Soutěž o druhé z nich je tady právě teď!

ČTI TAKÉ: FILMOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA TITANIC! POTOPÍ TĚ NÁŠ TEST?

Soutěž o podepsané CD Marcuse a Martinuse

Soutěžit můžeš ve formuláři pod tímto článkem, ale jen v případě, že jsi pokud úspěšně zvládl/a KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA MARCUS & MARTINUS! JAK DOBŘE JE ZNÁŠ? a dostal/a jsi se na tuto soutěž přes odkaz z vyhodnocení kvízu. Držíme všem palce! Soutěž bude ukončena o půlnoci ve středu 4. 4. 2018. 

via GIPHY

Sourozenecké duo Marcus & Martinus je jednou z největších norských senzací posledních let! Dvojčata Marcus Gunnarsen a Martinus Gunnarsen započala svoji kariéru již v roce 2012, ale až poslední dva roky jejich popularita překročila hranice jejich domovské země. V rámci ohlášeného evropského turné se kluci poprvé představili v České republice, kde mají již obrovskou fanouškovskou základnu.

Marcus a Martinus v Praze (21. 3. 2018)

Kariéru dua Marcus & Martinus odstartovala v roce 2012 norská talentová soutěž Melodi Grand Prix Junior, kterou bratři s písní To dråper vann s přehledem vyhráli. 

Tehdy desetiletí chlapci se okamžitě se stali miláčky norského publika a jejich popularita začala velmi rychle stoupat. V roce 2015 vyšlo jejich debutové album Hei, které se hned po vydání vyhouplo na nejvyšší příčku tamější prodejní hitparády.

Dvojčata Marcus a Martinus jsou světovou senzací

ZÁBAVNÝ KVÍZ! 21 OTÁZEK O MARCUSOVI & MARTINUSOVI! JAK DOBŘE DVOJČATA ZNÁŠ?

Globální průlom se dostavil v roce 2016, kdy se na trhu objevilo album Together. To Marcus & Martinus nazpívali již kompletně v anglickém jazyce a otevřeli si tak vrátka i za hranice své rodné vlasti. 

Deska se dostala na první příčku nejen v Norsku, ale i ve Švédsku a velmi slušně zabodovala i v prodejních hitparádách Finska, Dánska nebo Polska. Aktuálně mají patnáctiletí Norové fanoušky po celé Evropě, mezi nejsilnější základnu patří ta v České republice, kde jsou jejich klipy hrány v nejvyšších rotacích.

Skladby na CD: 1 Make You Believe In Love 2 Please Don’t Go 3 Next To Me 4 One Flight Away 5 Never (Ft. Omi) 6 Get To Know Ya 7 Guitar 8 Dance With You 9 First Kiss 10 Like It Like It (Ft. Silento)

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY POD ČLÁNKEM!

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:40 středa 25. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 249
  LOVE
 • 23
  SUPER
 • 12
  LOL
 • 11
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 9
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART