Sourozenecké duo Marcus & Martinus je jednou z největších norských senzací posledních let!

26. listopadu 2017 16:24
Dvojčata Marcus Gunnarsen a Martinus Gunnarsen započala svoji kariéru již v roce 2012, ale až poslední dva roky jejich popularita překročila hranice jejich domovské země.

ČTI TAKÉ: ZÁBAVNÝ KVÍZ! 21 OTÁZEK O MARCUSOVI & MARTINUSOVI! JAK DOBŘE DVOJČATA ZNÁŠ?

Marcus & Martinus

V rámci ohlášeného evropského turné se poprvé představí i v České republice, kde mají již obrovskou fanouškovskou základnu.

Kariéru dua Marcus & Martinus odstartovala v roce 2012 norská talentová soutěž Melodi Grand Prix Junior, kterou bratři s písní To dråper vann s přehledem vyhráli.

Marcus a Martinus

Tehdy desetiletí chlapci se okamžitě se stali miláčky norského publika a jejich popularita začala velmi rychle stoupat.

V roce 2015 vyšlo jejich debutové album Hei, které se hned po vydání vyhouplo na nejvyšší příčku tamější prodejní hitparády.

Marcus a Martinus

Globální průlom se dostavil v roce 2016, kdy se na trhu objevilo album Together. To Marcus & Martinus nazpívali již kompletně v anglickém jazyce a otevřeli si tak vrátka i za hranice své rodné vlasti.

Marcus a Martinus

Deska se dostala na první příčku nejen v Norsku, ale i ve Švédsku a velmi slušně zabodovala i v prodejních hitparádách Finska, Dánska nebo Polska.

Marcus a Martinus

Aktuálně mají patnáctiletí Norové fanoušky po celé Evropě, mezi nejsilnější základnu patří ta v České republice, kde jsou jejich klipy hrány v nejvyšších rotacích!

Je tak nadmíru potěšující, že v rámci právě zveřejněných evropských zastávek nezapomněli ani na Českou republiku, kde se představí 21. března 2018 v klubu SaSaZu. Cena vstupenky: 680 Kč. 

ČTI TAKÉ: NOVÝ KVÍZ: JUSTIN BIEBER: 15 OTÁZEK O OBLÍBENÉM ZPĚVÁKOVI!

Marcus & Martinus - Never (Lyric Video) ft. OMI:

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:24 pondělí 26. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 258
  LOVE
 • 17
  WTF
 • 17
  FAIL
 • 16
  LOL
 • 13
  OMG
 • 12
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART