Zrada? Katy Perry vyrazila na večeři s kámoškou své sokyně Taylor Swift!

11. února 2018 10:50
Katy Perry vyrazila na večeři s kamarádkou své sokyně Taylor Swift. Co na to Taylor?

ČTI TAKÉ: Proč chce Katy Perry ukončit kariéru? „Cítím, že nemám na výběr“, říká

Taylor, Karlie a Katy

Fanoušci jsou v šoku. Modelka Karlie Kloss byla nedávno viděna společně s Katy Perry. To by normálně nebyl takový problém, ale Karlie je blízkou kamarádkou Taylor Swift, která se právě s Katy nemůže vystát a jejich fanoušci jsou rozděleni na dva tábory.

Katy si nedávno vyšla společně s pár přáteli v Los Angeles na večeři, které se zúčastnila i slavná modelka. Fanoušci po zveřejnění fotky začali spamovat Karliin Instagram a některé komentáře nebyly vůbec hezké. Někteří to naštěstí brali s rozumem a poukázali na to, že Karlie může být kamarádka obou znepřátelených zpěvaček.
Nicméně, není to poprvé, co se rozzuření fanoušci do modelky pustili. Minulý měsíc Karlie zveřejnila video, kde hraje basketbal a okomentovala to slovy „Swish, swish,“ což je jak víme, poslední hit právě Katy Perry. Fanoušci Taylor se do modelky pustili a ta následně komentář smazala.

KVÍZ: Poznej filmy a seriály podle obrázku! Odkud pochází 20 fotek?


Zřejmě se jí nelíbila taková vlna odporu. Karlie má samozřejmě právo být kamarádka s kýmkoliv ona chce a možná by se mohl tento nehezký trend bojů mezi zpěvačkami tímto uklidnit.

Katy Perry s přáteli

Pokud jde o Taylor, ona si zřejmě fotku s Katy nebere moc k srdci a její přátelství s modelkou je v pohodě. Doufejme tak, že spolu jednou všechny tři zajdou třeba na večeři.

ČTI TAKÉ: Zimní hry 2018 začínají! Czech team na ZOH posílil youtuber Kovy!

Katy Perry

Taylor Swfit a její kočička

Katy Perry a Orlando Bloom,

Katy Perry

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:50 pondělí 11. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 18
  SUPER
 • 13
  LOL
 • 13
  OMG
 • 13
  LOVE
 • 11
  WTF
 • 11
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART