Drsné! Selena Gomez po transplantaci ledviny málem zemřela!

11. března 2018 18:34
Kamarádka Seleny Gomez se svěřila, že herečka a zpěvačka měla po operaci komplikace a mohla zemřít.

ČTI TAKÉ: Český lev 2018: Vítězové v jednotlivých kategoriích! Ceny jsou rozdány

Selena Gomez a Francia Raisa

Pravé kamarády poznáš podle toho, že jsou pro tebe schopní udělat první poslední. Přesně takovou kamarádku má i Selena Gomez. Francia Raisa jí darovala v loňském roce ledvinu a teď se svěřila, jak těžké pro obě dvě bylo a stále je zotavování. 

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

Francia se dokonce svěřila, že Selena mohla zemřít, protože po operaci měla vážné komplikace. „Zotavování bylo velmi těžké. Nechtěla jsem jíst ani pít. I Selena měla velké komplikace,“ svěřila se kamarádka zpěvačky.

KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA SELENA GOMEZ! OTESTUJ SE, CO O NÍ VÍŠ!

Několik hodin po operaci jsem měla opravdu strach. Moje ledvina byla v pořádku, ale když se Selena otočila na bok, přerušil se proud krve. Doktoři museli udělat chirurgický zákrok a obnovit tepnu, aby udržovala správně ledviny. Selena mohla v tu chvíli dokonce zemřít,“ dodala Francia. Naštěstí se obě holky nyní již dobře zotavují a vypadá to, že budou v pořádku!

ČTI TAKÉ: Máma Bella a dcera Renesmee ze Stmívání ze setkaly po šesti letech!

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez

ČTI TAKÉ: Milujete Harryho Pottera? V nové hře se dostanete do Bradavic!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:34 pondělí 9. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 44
  OMG
 • 14
  SUPER
 • 14
  LOVE
 • 13
  FAIL
 • 10
  LOL
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART