Proč chce Katy Perry ukončit kariéru? „Cítím, že nemám na výběr“, říká

7. února 2018 14:27
Katy Perry přemýšlí nad tím, že skončí svou dobře rozjetou kariéru!

ČTI TAKÉ: ROBERT PATTINSON SE SVLÉKL! KRASAVEC ZE STMÍVÁNÍ UKÁZAL SEXY POSTAVU!

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry má za sebou už slušnou kariéru. Nejenže si zazpívala na Super Bowlu, což je v Americe hodně prestižní záležitost, se nyní posadila i jako porotkyně do nové série soutěže American Idol. Umělkyně se nedávno rozhodla, že zrekapituluje svůj osobní a profesní život. 

Off.

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry),

Mých posledních deset let bylo hodně intenzivních, extrémních a občas jsem prostě vůbec nevěděla, co dřív,“ svěřila se v rozhovoru redaktorce časopisu Glamour. „Bylo to všechno zaměřené jen na kariéru, což bylo skvělé, ale už mi začalo připadat, že nemám kam výš stoupat. Teď se chci více zaměřit na svůj osobní život a hlavně na své srdce,“ dodala tajemně zpěvačka. 

ZÁBAVNÝ KVÍZ! 20 HLÁŠEK Z FILMŮ A SERIÁLŮ! POZNÁŠ, ODKUD KTERÁ JE?

Připravuji se na to, že jednou budu mít svojí vlastní rodinu. Chci být více dospělou, abych jednou tyto pocity, co mám teď, nepřenášela na svoje děti. Chystám se na pár velmi emočních situací, ze kterých mám strach a jsem z nich nervózní, ale cítím, že už nemám na výběr,“ dodala. 

Day.

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry),

Just.

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry),

Katy v minulém roce změnila image a přiznala, že se chce přestat schovávat za své alter ego Katy Perry, ale začít více vystupovat jako ona sama - Katheryn Hudson. V posledních letech to pro Katy nebylo jednoduché, v roce 2015 ukončila svůj vztah Johnem Mayerem. 

V roce 2016 začala chodit Orlandem Bloom, ale rozešli se v loňském roce, přestože jsou stále ještě přáteli. Mluvilo se i o tom, že randí s Robertem Pattinsonem. Minulý rok tak zpěvačka věnovala opět hlavně hudbě a její hit Swish Swish obletěl svět.

Glam.

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry),

Na konci let 2015 a 2016 jsem měla spoustu očekávání, která se nesplnila. Bylo to poprvé po dlouhé době, co se mi něco nepodařilo a myslím, že se mi vesmír snaží říct, že šťastná budu, až začnu milovat hlavně sama sebe. Bylo pro mě hodně náročné naučit se spoléhat jen sama na sebe, ale je to nutné. Je to něco, jako když se vyšplháte na horu a zjistíte, že za ní vykukuje slunce,“ přemýšlí zpěvačka.

A.

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry),

Možná ji to inspiruje k napsání nějaké nové hudby. „Většina mých písniček jako Roar, Fireworks a další jsou vlastně motivačními písněmi. Je to moje duše, která mi říká, že můžeme vždycky všechno ještě zlepšit,“ ukončuje své myšlenky Katy. Jsme zvědaví, jakým životním směrem se zpěvačka bude letos ubírat.

ČTI TAKÉ: CAMERON DALLAS A HOLKY: MĚL NĚCO SE SOPHIÍ RICHIE A HAILEY BALDWIN?

via GIPHY

Robert Pattinson a Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry a Orlando Bloom,

Katy Perry slavila narozeniny.

Katy Perry - Swish Swish (Official) ft. Nicki Minaj

ČTI TAKÉ: PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY: ANASTASII A CHRISTIANA ČEKAJÍ NEMILÁ PŘEKVAPENÍ

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:27 čtvrtek 7. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 35
  FAIL
 • 21
  LOVE
 • 20
  OMG
 • 14
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART