Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Slza vyhlíží Nový obzory! Klip k novince natočili v dětském pokojíčku!

  1. srpna 2018 14:41
  Petr Lexa a Lukáš Bundil zavzpomínali na dobu dospívání a videoklip k singlu Nové obzory natočili celý v dětském pokojíčku, který kamera snímala nezvykle od stropu. Píseň, jenž na první poslech zaujme svěžím současným zvukem, je první spoluprací s anglickým producentem Oliverem Somem, který nahrával třeba s Jamesem Bluntem či Robbie Williamsem.

  ČTI TAKÉ: SELENA GOMEZ VYRAZILA VEN V OUTFITU ZA PŮL MILIONU! NAŠLI JSME LEVNĚJŠÍ VARIANTU!

  Slza - Nový obzory

  Slza - Nový obzory


  Písnička Nový obzory vznikla v rámci projektu Nalaď se na školu. „Téma školy jsme uchopili v širším slova smyslu a sice jako školu života. S trochou nadsázky jsme chtěli poukázat na to, že koncem studia naše vzdělávání nekončí. Důležité je poznávat nové věci a hledat impulsy, které nám otevírají nové obzory,“ poodhaluje kytarista Lukáš Bundil.

  Ve videoklipu v režii Radima Věžníka sledujeme postavu Martina od narození až po 26. rok, kdy dokončuje studium na vysoké škole a stěhuje se. Kromě Petra si Martina zahráli další čtyři herci ve věku 1, 3, 6 a 10 let. „Všichni herci byli vybráni na základě mých fotek z dětství a podobnost byla neuvěřitelná, chvílemi jsme měl pocit, že cestuji v čase,“ směje se Petr.


  Sám prý patřil v dětství mezi slušňáky, ale měl i pár poznámek. „Pamatuju si, jak jsem jednou skončil na koberečku u ředitele školy, když jsem na chodbě prasknul smradlavý pytlík z ptákovin a zasmradil tak všechna tři patra školy. Ještě druhý den museli uklízečky větrat učebny,“ vypráví se smíchem.

  „Na základce se vlastně zrodila moje záliba ve videotvorbě. Vzpomínám si, jak jsme s kamarády o přestávkách točili na naše první mobily s kamerou vtipné scénky. Jednou jsme vyrobili hadrového panáka, navlékli jsme mu moje oblečení a natočili jsme, jak letí z okna. Zděšení učitelé v protější budově si mysleli, že jsem vyskočil já. Poznámku “Petr před zraky učitelů předstíral, že skáče z třetího patra”, jsem doma složitě vysvětloval,“ dodává.

  Slza


  Poznámkám se nevyhnul ani kytarista Lukáš Bundil. „Na konci každého roku jsem počítal poznámky v žákovské a nejvíc jsem se dopočítal asi čtyřiceti za rok. Vždycky to ale bylo za vyrušování nebo klasické klukoviny, žádné vážné průšvihy. A hlavně to vždycky kompenzoval prospěch, který jsem míval super. Nakonec jsem dostudoval i vysokou školu, tedy až ve 27 letech, a vlastně jsem docela rád, že už do lavic usedat nemusím,“ říká.

  Skupinu Slza na podzim čeká pokračování Holomráz tour.

  Slza

  13. 10. Lnáře, KD Lnáře, Lnáře 187

  19. 10. Otrokovice - Otrokovická beseda

  1. 11. Polička, Tylův dům, Vrchlického 53

  10. 11. Pardubice, KD Hronovická, Hronovická 406

  15. 11. Kutná Hora, KD Lorec, U Lorce 57

  16. 11. Cheb, KC Svoboda, Za Mostní branou 1791/5

  21. 11. Benešov, KD Karlov, Na Karlově 2064

  22. 11. Domažlice, MKS Domažlice, nám. Míru 51

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:41 29. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

  • 32
   LOVE
  • 22
   SUPER
  • 20
   LOL
  • 19
   FAIL
  • 17
   WTF
  • 17
   OMG

  Související