Slender Man se dostane do tvojí hlavy jako virus! Očekávaný horor má první trailer!

4. ledna 2018 18:18
V malém městě v Massachusetts chtějí čtyři středoškolačky rituálem popřít existenci tajemného SLANDER MANA. Když však jedna z nich záhadně zmizí, vše nasvědčuje tomu, že je ve skutečnosti jeho poslední obětí...

ČTI TAKÉ: DYLAN MINETTE (13 REASONS WHY) V TRAILERU K NOVÉMU HORORU THE OPEN HOUSE! UŽIJ SI TEMNOU ATMOSFÉRU!

Slender Man (trailer), 2018

Už se těšíš do kina? My báchorky a příběhy o děsivém hnusném Slender Manovi milujeme a tak si tenhle horor rozhodně nenecháme ujít! A jako všechny horory si ho nejlíp užijeme v kině! Premiéra filmu je v plánu na 17. května 2018.

Hrají: Joey King, Annalise Basso, Javier Botet, Julia Goldani Telles, Jaz Sinclair...

Slender Man (2018) Full HD trailer [CZ TIT]

Pověsti o Slendermanovi:

Neví se, co je vlastně Slenderman zač. Jedno se ví ale jistě. Není to člověk. Tato záhadná postava měří přes dva metry. Některé zdroj dokonce uvádí, že má více rukou, než je u člověka obvyklé. Hlavním poznávacím rysem Slendermana je černé kvádro + nemá obličej. Lebku má potaženou jen kůží.

via GIPHY

Slenderman se nejčastěji objevuje na fotkách s dětmi, které pak záhadně ze dne na den beze stopy zmizí. Kdo se Slendermana snaží dohledat, zmizí také. To se údajně stalo v roce 2010. Jeden člověk, který setkání se Selndermanem přežil, byl na výslechu u policie – tam se ale z ničeho nic strhla přestřelka.

via GIPHY

Dodnes se neví, co se u policie vlastně stalo, ale někdo tvrdí, že se tam objevila právě vysoká postava v černém kvádru. V USA bylo zaregistrováno přes třicet únosů dětí, které nikdo nikdy nenašel. Žádné stopy, žádní podezřelí, prostě nic.

Často se prý také vyskytuje u lidí, kteří trpí nějakou smrtelnou nemocí a brzy zemřou. Slendermanovo nadpřirozenou schopností je prodloužení končetin, s jejichž pomocí snadno polapí svou kořist. Říká se, že absorbuje veškerou energii své kořisti, nebo ji unese neznámo kam a tam ji mučí a trápí, dokud oběť nezabije.

via GIPHY

Na člověka také může přinést absolutní paranoiu. Slenderman se prý většinou nachází u příměstských lesů nebo v opuštěných starých domech. Bývá vidět mezi velkýma skupinkama dětí, což dokazují fotografie. Slenderman si libuje v mučení svých obětí. Cíleně jim stále vnucuje do mysli jeho záblesky, aby stav toho nešťastníka ještě zhoršil. Bývá spatřen především po nocích, kdy nakukuje do oken, nebo se jen tak zjevuje řidičům na odlehlých silnicích.

Zdroj: http://www.paraweb.cz/slenderman-a-pravda-o-nem/

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:18 pátek 4. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 70
  OMG
 • 22
  FAIL
 • 20
  SUPER
 • 20
  LOL
 • 18
  LOVE
 • 16
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART