SLEDUJ PRÁVĚ TEĎ Czech Blog Awards 2017 - KOVY, ANNA SULC, NIKOL ŠTÍBROVÁ, A CUP OF STYLE, PETRA LOVELY HAIR...

9. ledna 2018 10:10
Nestihl/a jsi premiéru ani reprízu vyhlášení nejpopulárnějších tvůrců na sociálních sítích - Czech Blog Awards 2017? Sleduj celý pořad právě teď online a připomeň si děkovačky vítězů i skvělá hudební vystoupení!

ČTI TAKÉ: JDI VOLIT I TY! KOVY, BEN CRISTOVAO, EWA FARNA, PAULIE GARAND... GENERACE S NÁZOREM!

Czech Blog Awards 2017

Z tisíce nominací bylo hlasujícími vybráno 100 nejpopulárnějších osobností, přišlo přes 100 tisíc hlasů v sobotu 18. 11. byla na finálovém galavečeru přenášeném TV ÓČKO vyhlášena jména vítězů!

V pražském hotelu Hilton se odehrál výjimečný večer: sešly se zde nejpopulárnější osobnosti sociálních sítí, aby společně oslavily uplynulý rok své tvorby a převzaly si ocenění na základě hlasování fanoušků ankety Czech Blog Awards 2017! Deset kategorií přineslo desítku nových nejpopulárnějších internetových tvůrců.

VIDEO: Czech Blog Awards 2017 - KOVY, ANNA SULC, NIKOL ŠTÍBROVÁ, A CUP OF STYLE, PETRA LOVELY HAIR (celý pořad): 

Společně s fanoušky se mohli sejít na jednom místě a zatímco populární tvůrci zažívali silné chvíle při vyhlašování vítězů a přebírali si ocenění z rukou známých osobností, fanoušci jim mohli být doslova na dosah ruky a prožívat emotivní okamžiky spolu s nimi.

V kategoriích Video Bloger a Video Blogerka si ocenění odnesli Karel Kovář alisa Kovy a Anna Šulcová, ve zbrusu nové kategorii Instagram roku uspěla Nikol Štíbrová. Svůj titul z předchozího ročníku obhájila dvojice A Cup of Style (Fashion), ale také My Cooking Diary (Food). Naopak nově si vítězství oproti předchozímu ročníku užívali v dalších kategoriích Anie Songe (Life), Stěhujeme se na Bali (Bloger roku), PetraLovelyHair (Beauty), Za normální holky (Cosmo objev) a Mr. Kriss (Ynspirology Award).

Blogerka roku - B E A U T Y  @petralovelyhair 

Příspěvek sdílený Czech Blog Awards (@czechblogawards),

 V mnoha směrech šlo o neopakovatelný večer, který se nesl v duchu Social Awards show a oslovil všechny, kdo jsou online. Galavečer jste si mohli užít také z pohodlí svých domovů díky přímému přenosu na TV ÓČKO. Večerem bravurně provázeli Zorka Hejdová a Ondra Vodný, dvojice, která ukázala, že moderování může mít šmrnc, vtip, být elegantní a zároveň moderní.

Mezi slavnými osobnostmi předával ocenění v kategorii Video Blogerka roku také Leoš Mareš, který se podělil přímo na pódiu o svoje nadšení: „Moc si vážím pozvání na toto pódium. Vážím si lidí, kteří udělali tento večer a kteří se celý rok o anketu starají. Je neuvěřitelné, co dokázali za těch pár let. Je to neskutečná práce, takže klobouk dolů. A jsem pyšný na to, že jsem v místnosti plné tak talentovaných lidí. Myslím, že před sebou máme skvělou budoucnost!“ řekl během vyhlášení host večera Leoš Mareš.

V I D E O • B L O G E R • R O K U   @kovy_gameballcz 

Příspěvek sdílený Czech Blog Awards (@czechblogawards),

I N S T A G R A M - R O K U @stibrovicnikolka 

Příspěvek sdílený Czech Blog Awards (@czechblogawards),

Začínáme!SLEDUJ  @ockotv  #czechblogawards

Příspěvek sdílený Czech Blog Awards (@czechblogawards),

Nádherná @notsofunnyany jako hollywoodská hvězda ‍

Příspěvek sdílený Czech Blog Awards (@czechblogawards),

C O S M O • O B J E V • R O K U  @zanormalniholky 

Příspěvek sdílený Czech Blog Awards (@czechblogawards),

B L O G E R K A • R O K U • F O O D綾 @mycookingdiary.cz 

Příspěvek sdílený Czech Blog Awards (@czechblogawards),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:10 středa 9. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 18
  LOVE
 • 16
  WTF
 • 16
  OMG
 • 15
  LOL
 • 14
  SUPER
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART