Exkluzivně! Sleduj nový videoklip Adama Mišíka v tv premiéře na ÓČKU!

16. listopadu 2017 10:58
V klipu můžeš omrknout i Adamovu krásnou přítelkyni - modelku Dianu Kratochvílovou! Premiéra v neděli ve 20:00 na ÓČKU, první repríza v CZ&SK ve 21:30!

ČTI TAKÉ: 10 ZAJÍMAVOSTÍ O NOVÉ HOLCE SHAWNA MENDESE HAILEY BALDWIN!

Adam Mišík

Že nikdo v České republice nedělá kvalitní taneční pop hodný zahraniční konkurence bylo možná pravdou před vydáním nového singlu a videoklipu zpěváka Adama Mišíka s názvem Slowmo. Nyní zpěvák otevírá novou kapitolu nejen své kariéry, ale i tuzemské popové scény. Do videoklipu navíc přizval svoji přítelkyni – modelku Dianu Kratochvílovou.

Předávání cen #slavik2016 #musicawards #boy and #girl #inblack děkuji za pozvání @adammisik @mattonicz

Příspěvek sdílený Diana Kratochvílová (@dianka_k98),

„Od mého prvního hitu uplynuly čtyři roky. Za tu dobu se u mne odehrálo hodně nových věcí, a tak nějak přirozeně jsem vycítil, že se chci posunout i hudebně. Cíl pro rok 2017 jsem měl jediný – vyjít s novou skladbou, která bude podle mých představ. 

Potřeboval jsem ty správné lidi a kreativní svobodu,“ přibližuje důvod změny směru Adam, který vyměnil manažera, kapelu, label i producenty. Protože jde o úplný restart kariéry, dance popový track Slowmo je v podstatě druhým debutovým singlem. Zbrusu novým, dospělejším, drzejším a mnohem odvážnějším směrem se budou ubírat i další skladby, které by měly vyjít příští rok na EP.

Adam Mišík

Singl Slowmo se nahrával za asistence producenta Martina „Maxe“ Šrámka v bratislavském LittleBeat Studiu. 

„Moji rodiče bohužel vůbec netuší, co je to to „slowmo“, ale mladí posluchači text s intimním nádechem určitě pochopí,“ dodává s úsměvem Adam.

Klip režíroval Petr Simon a kamery se ujal Radim Střelka, kteří stojí za klipy DJ Wiche nebo Rytmuse. „Adam mě oslovil s konceptem barevně výrazného videa založeného na tanečnicích a modelkách. Vzor měl v klipech amerických interpretů, což pro mě byla výzva, jelikož tu v Česku nikdo takovou hudbu nebo vizuál neprodukuje. 

6 dní do #slowmo!

Příspěvek sdílený Adam Misik (@adammisik),

Celá výroba byla náročná, ale přesto zábavná a výsledek rozhodně stojí za to,“ přibližuje klip Simon. Natáčelo se v prostorném studiu za Prahou za pomoci filmových jeřábů a kamer. Hlavní role se ujala Adamova přítelkyně Diana Kratochvílová, vedlejší role ztvárnily modelky z Czechoslovak Models a parket rozvířily tanečnice. Choreografii obstarala talentovaná Esther Lubadika.

ČTI TAKÉ: FACEBOOK CHCE PO UŽIVATELÍCH, ABY NA NĚJ NAHRÁVALI SVÉ NAHÉ FOTKY! PROČ?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:58 pátek 16. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 22
  SUPER
 • 19
  LOVE
 • 14
  WTF
 • 12
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART